• یکشنبه ۱۲ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 969-3014-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

مدیرکل بیمه سلامت کهگیلویه و بویراحمد در بازدید از ایسنا:

30میلیارد تومان از مطالبات موسسات درمانی کهگیلویه و بویراحمد توزیع شد

مدیرکل بیمه سلامت کهگیلویه و بویراحمد از خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه کهگیلویه و بویراحمد بازدید کرد.

به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد ، یدالله حسینی- مدیرکل به همراه دکتر غلامرضا کاظمی- معاون بیمه و خدمات سلامت، اسفندیار محمود زاده- رئیس اداره حراست، خانم آزاده زادی- مسئول دفتر کیفیت و تحول اداری، حمیده بهروزی- مسئول روابط عمومی، بختیار بختیاری رئیس امور مالی و گلباد احمدی – رئیس اداره اسناد پزشکی بیمه سلامت کهگیلویه و بویراحمد با حضور در دفتر این خبرگزاری، ضمن تأکید بر اهمیت کار رسانه‌ها، با فعالیت‌های این خبرگزاری آشنا شدند .

حسینی گفت: خبرگزاری ایسنا نهایت تعامل و همکاری خوبی با بیمه سلامت دارند که از عملکرد و فعالیت این رسانه وزین در سطح استان تقدیر و تشکر دارم و به مجموعه این خبرگزاری خداقوت عرض می کنم.

وی با بیان اینکه خبرگزاری ایسنا،در سطح کشور و این استان جزء رسانه‌های فعال، متعهد و با صداقت است، افزود: مجموعه خبرگزاری ایسنا بدون هیچ چشم داشتی کار رسانه ای و اطلاع رسانی خود را انجام می دهند و ارتباط خوبی با ایسنا داریم.

مدیرکل بیمه سلامت کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: 70درصد جمعیت استان تحت پوشش صندوق های مختلف این بیمه هستند.

حسینی تصریح کرد: ما در بیمه سلامت هم در زمینه بیمه و هم درمان کار می کنیم و کسانی که بیمه درمانی ندارد را تحت پوشش قرار می دهیم و هزینه های درمانی آنها را نیز به موسسات درمانی پرداخت می کنیم.

وی ادامه داد: 524هزار نفر در مجموع در سطح استان کهگیلویه و بویراحمد در صندوق های کارکنان دولت، روستایان، سایر اقشار و بیمه همگانی بیمه شده داریم که بیشترین تعداد بیمه شده در صندوق روستائیان با 343هزار نفر است.

مدیرکل بیمه سلامت کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به تاخیرات در پرداخت مطالبات موسسات درمانی استان عنوان کرد: طی یک ماه اخیر 30 میلیارد تومان از مطالبات موسسات درمانی استان در اختیار ما قرار گرفت که بین این موسسات توزیع کرده ایم.

حسینی تاکید کرد: مطالبات بیمارستانهای دولتی را تا پایان بهمن ماه 95، بخش خصوصی را تا پایان تیرماه سال 96 و داروخانه ها را تا پایان مردادماه سال 96 پرداخت کرده ایم. نسبت به کل کشور در زمینه پرداخت مطالبات موسسات درمانی یکی دو ماه جلوتر هستیم.

وی اضافه کرد: در سطح استان با 385 موسسه درمانی طرف قرار داد هستیم که معمولا اکثر موسسات درمانی خصوصی و دولتی استان طرف قرارداد این بیمه هستند.

روح الله پورمحمدی، معاون فرهنگی جهاددانشگاهی نیز گفت: خبرگزاری ایسنا ضمن نقد منصفانه و پیگیری مشکلات مردم، انعکاس عملکرد دستگاههای اجرای و دولت که عملکرد نظام می شود را انجام می دهد.

وی اضافه کرد: جهاددانشگاهی در زمینه های مختلف از جمله آموزشی آماده همکاری و تعامل با بیمه سلامت استان برای کارکنان و خانواده های آنهاست.

همچنین عیسی فتحی، سردبیر خبرگزاری ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد نیز به نقش رسانه‌ها در آگاه‌سازی و اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی در جامعه اشاره کرد و گفت: رسانه‌ها بازوی توانمند دستگاهها و رابط بین مردم و مسئولان برای حل مشکلات جامعه هستند.

وی افزود: خبرگزاری ایسنا با کمترین امکانات و نیرو بیشترین تاثیر را در بخش اطلاع رسانی سطح استان دارد و علاوه بر نقد دلسوزانه و منصفانه دستگاههای مختلف و بیان مشکلات مردم، عملکرد دستگاههای اجرایی را نیز به اطلاع مردم می رساند.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: