• شنبه ۱۱ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 969-1188-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

دعوت از دو بازیکن کهگیلویه و بویراحمد به اردوی تیم ملی والیبال نوجوانان پسر +عکس

دو بازیکن از استان کهگیلویه و بویراحمد به اردوی تیم ملی والیبال نوجوانان پسر کشور دعوت شدند.

به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد ، سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان پسر 80 بازیکن از همه استانهای کشور را به اردوی آماده سازی دعوت کرد که بر این اساس، "احمد رضا جعفری" و "محمد طاهری" از کهگیلویه و بویراحمد ، عضو اکادمی شهیدراد  یاسوج و به مربیگری اردشیر راد به مرحله نهایی به این اردو دعوت شده‌اند.

"اردشیر راد"، رئیس هیئت والیبال استان کهگیلویه و بویراحمد در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه کهگیلویه و بویراحمد در این خصوص گفت: دو نفر از ورزشکاران نوجوانان والیبال استان با تلاش های فراوان، تمرینات شبانه روزی و رعایت اصول و دستورات یک ورزشکار موفق توانستند به اردوی تیم ملی دعوت شوند.

وی افزود: برای استعدادیابی بازیکنان والیبال از سال 93 بین 8 هزار نفر آغاز شد که در 5 دوره غربالگری طی چهار سال در پنج شهر کشور از جمله تهران، یاسوج، بوشهر و زنجان انجام شد.

راد بیان کرد: آخرین مرحله استعدادیابی تابستان امسال در زنجان بود که با ارزیابی های صورت گرفته دو نفر از بازیکنان والیبال نوجوان استان کهگیلویه و بویراحمد به نامهای احمد رضا جعفری بعنوان دریافت کننده و محمد طاهری بعنوان قدرتی به اردوی تیم ملی دعوت شدند.

به گزارش ایسنا، بیش از 2500 ورزشکار والیبالیست در رده های بانوان و آقایان در تمام شهرهای و بخشهای استان کهگیلویه و بویراحمد فعالیت دارند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: