• پنجشنبه ۹ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 969-2514-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

دستگیری زن و مرد قاچاقچی مواد مخدر در بویراحمد

عکس آرشیوی است
فرمانده انتظامي شهرستان بويراحمد گفت: ماموران پاسگاه انتظامي "تنگ سرخ" از توابع این شهرستان، زن و مرد قاچاقچی مواد مخدر را دستگیر و محموله تریاک را کشف و ضبط کردند .
به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد سرهنگ "علي کرم بازیان" افزود: ماموران پاسگاه انتظامي تنگ سرخ در محور شيراز به ياسوج حين بازرسي و کنترل خودرو هاي عبوري ، يکدستگاه خودرو پژو پارس به رانندگی مرد جوانی و سرنشین خانمی را متوقف کردند.  
وي بیان کرد: اين عوامل با استفاده از تجربيات فني و تخصصي خود در بررسي از اين خودرو، 19کيلو و 750 گرم مواد مخدر از نوع ترياک که به طور ماهرانه در اين خودرو جاسازي شده بود را کشف کردند.  
فرمانده انتظامي شهرستان بويراحمد خاطرنشان کرد: در اين رابطه راننده خودرو به همراه سرنشین که خانمی به هويت مشخص بوده را دستگير و جهت سير مراحل قانوني به مراجع قضایی تحويل دادند.  
بازیان اضافه کرد: همشهريان عزيز در صورت مشاهده و برخورد با خريد و فروش مواد مخدر، مشروبات الكلي و هرگونه بي نظمي و اخلال در نظم عمومي توسط افراد متخلف، قانون گريز و قانون شكن، با مرکز فوريت هاي پليسي 110 تماس گرفته تا نسبت به شناسايي جرم، دستگيري مجرمان و متخلفان و پاکسازي محلات اقدام شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: