• دوشنبه ۶ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 969-1614-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

عامل شرارت و نا امني در کهگيلويه دستگير شد

فرمانده انتظامي شهرستان کهگيلويه از دستگيري عامل شرارت و ناامني و اخلال در نظم عمومی توسط ماموران کلانتري 11 اين شهرستان خبر داد.  
به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد سرهنگ "منوچهر سياهپور" در تشريح جزئيات اين خبر گفت: به دنبال شكايات مردمي مبني بر اخلال در نظم و امنيت عمومي، قمه کشي، سلب آسايش شهروندان و قدرت نمايي با سلاح سرد توسط فردي در سطح شهرستان، موضوع به صورت ويژه در دستور كار پليس شهذستان قرار گرفت. 
وی بیان کرد: مأموران کلانتري 11 با همکاري عوامل يگان امداد اين شهرستان با انجام گسترده اقدامات اطلاعاتي مخفيگاه متهم را شناسايي و در يك اقدام ضربتي و غافلگيرانه وي را دستگير و يك قبضه سلاح سرد قمه که با آن قصد تمرد و تعرض به مامورين را داشت از او كشف كردند. 
فرمانده انتظامي شهرستان کهگيلويه تصریح کرد: اين شرور اخلال در نظم عمومي، تمرد به مامورين، قمه کشي، قدرت نمايي با سلاح سرد و سلب آسايش عمومي براي شهروندان و نزاع و درگيري را در پرونده خود دارد. 
سياهپور در پايان با اشاره به اينكه متهم پس از تكميل پرونده به مرجع قضايي معرفي شد، اضافه کرد: با توجه به اينکه يکي از وظايف ذاتي پليس ايجاد امنيت و آرامش رواني جامعه بوده و احساس امنيت مهمتر از امنيت فيزيکي در نزد شهروندان است، اين اقدام پليس که با هماهنگي و دستور مقام قضايي انجام شد بازتاب خوبي در بين مردم داشته و از اينكه پليس بار ديگر آرامش را براي آنان به ارمغان آورد ابراز خشنودي كردند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: