• شنبه ۲۷ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۳
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 968-1886-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

برگزاری همایش ملی پژوهش‌های شعر معاصر فارسی در دانشگاه یاسوج

معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه یاسوج از برگزاری همایشی ملی "پژوهش‌های شعر معاصر فارسی" در این دانشگاه خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد، دکتر هجیر کریمی در جمع خبرنگاران گفت: برگزاری همایش‌های علمی و تخصصی در دانشگاه به عنوان جزیی از فرآیند مدیریت دانش در عرصه علم و برقراری و تقویت ارتباط میان اعضای علمی جامعه به منظور تبادل اندیشه، یادگیری، ارائه یافته‌ها و نظریه‌های جدید، نشر و اشاعه جدیدترین دستاوردهای تحقیقاتی و در نهایت رسیدن به خرد جمعی، امری ضروری است.

وی با اشاره به فعالیت‌های پژوهشی دانشگاه افزود: در طی دو سال گذشته همایش های متنوع ملی و داخلی در سطح بسیار بالایی در دانشگاه یاسوج برگزار شد که مخاطبین فراوانی را به خود جلب کرد.

معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه یاسوج خاطرنشان کرد: با توجه به ظرفیت و پتانسیل موجود دانشگاه یاسوج در برگزاری  همایش‌های ملی و داخلی و حمایت مالی و معنوی معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه یاسوج از همایش‌ها برطبق آئین نامه های داخلی دانشگاه در آینده نیزشاهد برگزاری همایش ها و کنگره هایی ملی و استانی خواهیم بود.

دکتر کریمی تصریح کرد: به پیشنهاد گروه زبان و ادبیات فارسی دانشکده ادبیات دانشگاه یاسوج  و با همکاری انجمن علمی زبان و ادبیات فارسی ایران «همایش ملی پژوهش‌های شعر معاصر فارسی» در تاریخ 13 و 14 آذرماه  سال 1396 در دانشگاه یاسوج برگزار می شود .

وی اضافه کرد: محورهای همایش در راستای پژوهش های شعر معاصر فارسی است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: