• دوشنبه ۲۹ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 963-1887-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

کنگره بین المللی امامزاده بی بی حکیمه(س) آذرماه امسال برگزار می شود

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: کنگره بین اللملی امامزاده بی بی حکیمه(س) هفته اول آذر ماه در استان برگزار می شود. 
به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد، در نشست هماهنگی کنگره امامزاده بی بی حکیمه(س) افزود: جلسه ای با حضور مسئولانی از کشور برای برگزاری هرچه بهتر این کنگره برگزار خواهد شد.
وی بیان کرد: باید دبیرخانه کنگره بین المللی امامزاده بی بی حکیمه(س) استقرار پیدا کند و با شروع فعالیت فراخوان جذب مقالات نیز انجام شود.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: همچنین باید تبلیغات مناسب را داشته باشیم تا از ظرفیت دستگاههای متولی به نحواحسن استفاده شود.
محمدی تصریح کرد: کنگره ملی مرحوم آیت الله سید کرامت الله ملک خسینب نیز اواخر مهر ماه در استان برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد: برگزاری این کنگره ها دو رخداد مهمی هستند که اگر به خوبی برگزار شوند سال 96 سالی ماندگار برای استان خواهد بود.
 معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: بازخورد فعالیتها در کمیته علمی است و باید به این حوزه بیشتر توجه شود.
محمدی اضافه کرد: حوزه هنری نیز با هماهنگی دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان نسبت به جمع آوری اطلاعات لازم برای تدوین مجموعه سخنرانی ها و فعالیتهای حضرت آیت الله سید کرامت الله ملک حسینی اقدام کند.همچنین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اقدامات لازم را برای تهیه کمیته اقدامات لازم را انجام دهد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: