• یکشنبه ۲۸ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 963-5484-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

استفاده از آب شرب برای کاشت سبزی و صیفی‌جات ممنوع است

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد گفت: استفاده از آب شرب برای کاشت سبزی و صیفی‌جات ممنوع است.

به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد علی لدنی‌نژاد صبح امروز در بازدید از کشیک‌های اتفاقات و سامانه 122 شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد افزود: بروز نوسان در شبکه توزیع آب و افت فشار آب در فصول گرم سال به دلیل افزایش میزان مصرف اجتناب ناپذیر است.

بیان کرد: متاسفانه به رغم توصیه‌های فراوانی که برای مصرف بهینه آب در این ایام می‌شود، برخی از شهروندان نسبت به صرفه‌جویی در مصرف آب همراهی ندارند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: در حالی که در برخی از شهرهای استان دچار تنش آبی هستیم مصرف بی‌رویه آب شرب و استفاده ازاین کالای با ارزش برای آبیاری سبزی و صیفی‌جات منطقی نیست چرا که این موضوع مشکلات فراوانی را در روند آبرسانی و تامین آب شرب شهروندان به وجود می‌آورد.

لدنی نژاد با تاکید با اینکه با کسانی که از آب  شرب برای کاشت سبزی و صیفی استفاده کنند برخورد قانونی و قاطع  خواهد شد، تصریح کرد: گشت‌های تخلفات و اتفاقات آبفای استان نسبت به شناسایی این افراد اقدام خواهند کرد.

وی از شهروندان خواست تا هرگونه تخلف در استفاده ازآب شرب و هدر رفت آن را از طرق شماره 122به اطلاع ادارت تابعه آبفای استان برسانند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: