• یکشنبه ۲۸ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 963-5384-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

اجرای شبکه جمع آوری فاضلاب مناطق امامت و محمود آباد یاسوج

معاون مهندسی و توسعه  شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد از اجرای شبکه جمع‌آوری فاضلاب در مناطق امامت و محمود آباد شهر یاسوج خبرداد.

به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد مسعود مرادیان در بازدید از پروژه اجرای شبکه جمع‌آوری فاضلاب شهر یاسوج گفت: در حال حاضر پروژه اجرای شبکه جمع‌آوری فاضلاب در مناطق امامت و محمود آباد شهر یاسوج در حال اجرا است .

وی با بیان اینکه  پروژه شبکه جمع‌آوری فاضلاب منطقه امامت یاسوج به صورت فاینانس عمرانی اجرا می‌شود، افزود: اعتبار این پروژه  دو میلیارد و 600 میلیون تومان است .

معاون مهندسی و توسعه  شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد طول این پروژه را بیش از 7 کیلومتر عنوان و خاطرنشان کرد: حدود 8000 نفر در قالب 1500مشترک از مزایای این طرح بهره‌مند خواهند شد .

مرادیان با بیان اینکه پروژه اجرای شبکه جمع‌آوری فاضلاب منطقه امامت شهر یاسوج  35 درصد پیشرفت فیزیکی دارد، تصریح کرد: تلاش خواهد شد این پروژه در موعد مقرر یعنی تا پایان سال جاری تکمیل گردد .

 وی با اشاره به اهمیت اجرای شبکه فاضلاب در ارتقاء بهداشت عمومی و حفاظ محیط زیست اضافه کرد: شهروندان در خرید انشعاب فاضلاب و اتصال به شبکه فاضلاب  علاوه بر افزایش ارتقاء بهداشت عمومی شهر و محل سکونت خود، شرکت آبفا را در تکمیل شبکه فاضلاب شهرها کمک کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: