• یکشنبه ۲۸ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 963-5284-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد:

مصرف برق در کهگیلویه و بویراحمد رشد 6 درصدی دارد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد از رشد حدود 6 درصدی مصرف انرژی در دو ماهه اول امسال در این استان خبرداد.

به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد مهندس داود راهزادی در نشستی با مدیران برخی واحدهای ستادی این شرکت در یاسوج گفت: براساس آخرین آمارها، میزان مصرف برق در 2 ماهه اول امسال در این استان 269 هزار و 332 مگاوات ساعت بوده است.

وی میزان مصرف انرژی طی دو ماهه اول سال گذشته در کهگیلویه و بویراحمد را 254 هزار و 130 مگاوات ساعت عنوان و افزود: هم اکنون شاهد رشد حدود شش درصدی مصرف برق در 2 ماهه اول این استان هستیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد، تغییر الگوی مصرف، افزایش تعداد مشترکین و افزایش دمای هوا را از مهمترین دلایل افزایش میزان مصرف انرژی در این استان برشمرد.

راهزادی خاطرنشان کرد: شهرستان گچساران با داشتن 113 هزار مگاوات ساعت بیشترین مصرف و لنده با پنج هزار مگاوات ساعت کمترین مصرف انرژی طی دو ماهه اول امسال در کهگیلویه و بویراحمد را داشته است.

وی میزان مصرف برق در 2 ماهه امسال در شهرستان های بویراحمد، کهگیلویه، بهمئی و باشت را به ترتیب 68 هزار، 32 هزار، 14 هزار و 12 هزار مگاوات ساعت ذکر و تصریح کرد: میزان مصرف برق در شهرستان های دنا و چرام نیز به ترتیب 11 و 10 هزار مگاوات ساعت بوده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد، رشد مصرف انرژی در این استان را نگران کننده خواند و از مردم خواست بطور ویژه در مصرف برق صرفه جویی کنند.

به گزارش ایسنا، بیش از 230 هزار مشترک برق در استان کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: