• چهارشنبه ۲۴ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 963-4484-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

اجرای طرح جمع آوری انشعابات غیرمجاز معابر شهر یاسوج

 مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد ازاجرای طرح جمع آوری انشعابات غیرمجاز معابر شهر یاسوج خبرداد.

به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد سیدعلی لدنی‌نژاد در بازدید از تاسیسات آب شرب شهر یاسوج گفت: برنامه‌ریزی و اقدامات لازم  برای مدیریت شبکه توزیع آب شهروندان کهگیلویه و بویراحمدی به خصوص در شهرهایی  دارای تنش در حال انجام است.

وی افزود: متاسفانه با وجود کمبود آب و مشکلاتی که برای شهروندان بوجود می‌آید برخی با نصب انشعاب های غیرمجاز به صورت بی رویه و نامعقول آب شربی را که با مشقات فراوان تامین و توزیع ‌می‌شود  به راحتی  هدر می‌دهند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: به منظور جلوگیری از هدر رفت آب  شرب بوسیله انشعاب های غیرمجاز علاوه بر برخورد قاطع با عاملان انشعاب‌های غیرمجاز، انشعاب های بلاتکیف معابر  سطح شهرها نیز جمع‌آوری می‌شود.

لدنی نژاد با بیان اینکه تعداد انشعابهای غیرمجاز و بلاتکلیف در معابر شهر یاسوج بیش از سایر شهرهای استان است، خاطرنشان کرد: هیچگونه مماشاتی در جمع‌آوری این انشعابات وجود نخواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه کار جمع آوری انشعابات بلاتکیف آب شرب معابر شهرهای استان به خصوص در سطح شهر یاسوج در کمیته تنش آبی آبفای استان مصوب شده بود، تصریح کرد:  پیمانکار جمع آوری این انشعابات نیز طی هفته جاری وارد عمل شده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: متاسفانه  در موارد زیادی  شاهد بودیم که برخی افراد و کسبه به صورت بی‌رویه از این انشعابات استفاده می کردند و  حجم بالایی از آب شرب تولیدی از طریق این انشعابات به هدر  می‌رفت.

لدنی اضافه کرد: آب شرب با صرف هزینه و انرژی بالا تولید می‌شود و هدر رفت این کالای با ارزش در ملا عام  چندان شایسته نیست و به همین دلیل آب و فاضلاب با عزم جدی در صدد جمع‌آوری و ساماندهی  انشعابات آب شرب معابر شهری برآمده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: