• چهارشنبه ۲۴ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 963-4284-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

تصویب 150میلیارد تومان برای نوسازی بافت فرسوده گچساران

رئیس برنامه و بودجه کهگیلـویه و بویراحمد گفت: ۱۵۰ میلیارد تومان تسهیلات، اعتبار و کمک بلاعوض برای نوسازی بافت فرسوده گچساران تصویب شده است .

حسن نوروزی در جمع خبرنگاران افزود: دولت توجه ویژه ای به بازسازی بافت های فرسوده دارد و این مسئله به عنوان موضوعی خاص و راهبردی در دستور کار قرار دارد .

وی با اشاره به برخی اقدامات انجام شده دولت یازدهم در چهارسال گذشته در استان بیان کرد: گازرسانی به ۲۱۹ روستا در چهار سال گذشته محقق شد .

رئیس برنامه و بودجه کهگیلـویه و بویراحمد با بیان اینکه گاز رسانی به قلعه رئیسی، دیشموک و ۱۴۰ روستای مسیر شروع شده است، خاطرنشان کرد: پیش بینی می شود تا پایان سال ۹۷ گازرسانی به این مناطق محقق شود .

نوروزی تصریح کرد: ۵۵ میلیارد تومان برای اجرای گاز رسانی به این مناطق پیش بینی شده است . برق رسانی به ۴۷ روستای استان در چهارسال اخیر انجام شده است .

وی ادامه داد: در سطح استان نیز روستاهای کمتر از ۱۰ خانوار هدف برق رسانی شرکت برق استان هستند .

رئیس برنامه و بودجه کهگیلـویه و بویراحمد با بیان اینکه ۲۰۵ روستای استان در چهار سال گذشته آبرسانی شده اند، عنوان کرد: فاز اول و دوم تصفیه خانه فاضلاب شهر گچساران نیز محقق شد .

نوروزی اضافه کرد: ظرف چهار سال بالغ بر ۳۰۰ میلیارد تومان از محل صندوق توسعه ملی و در قالب تسهیلات رونق تولید به سرمایه گذاران و جامعه هدف پرداخت شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: