• سه شنبه ۲۳ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 963-3784-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد:

بازگشائی مجدد محور "یاسوج به اقلید" در آینده نزدیک

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: رفع معارض و مشکلات در راستای احداث پل سوم بشار لازم و ضروری است.

‌به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد، پژمان نیک اقبالی در جلسه شورای ترافیک استان افزود: استفاده اولیه از پل برای خط رفت و برگشت در صورت اجرا شدن و اقدامات لازم در پایان نیمه اول سال جاری میسر است.

وی بیان کرد: لازم است در این مسیر شهرداری یاسوج نسبت به رفع معارضات اقدام کند و آب و فاضلاب نیز به دلیل قرارگرفتن لوله اصلی انتقال آب اقدامات لازم را انجام دهد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: ۱۹ میلیارد و 600میلیون تومان برای تکمیل این پروژه اعتبار لازم است.

نیک اقبالی تصریح کرد: هزینه این پروژه از محل ماده ۱۸۰ تامین می شود و قرار شده است از محلی غیر از ماده ۱۸۰ ‌به این پروژه کمک شود. ‌همکاری و تعامل دستگاه ها در اجرای این پروژه ضروری است.

وی با اشاره به تردد در مسیر اقلید به یاسوج و محدودیت اجازه تردد اتوبوس­ها در این مسیر توسط استان فارس ادامه داد: مکاتباتی با استان فارس در این زمینه انجام خواهد شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد : پیشنهاد می شود در قسمت­هایی از این مسیر که در محدوده راه­های استان است توسط دستگاه­های متولی و در قسمت تحت پوشش استان فارس توسط این استان ایمن سازی لازم انجام شود.

نیک اقبالی تاکید کرد: پیشنهاد می­شود با رایزنی با استان فارس نسبت به پوشش خدمات اورژانس و ارتقاء وضعیت خدمات در محدوده حد فاصل سده فارس تا کاکان اقدام شود.

وی با اشاره به تصادف اتوبوس زائران یزدی در چند ماه گذشته اضافه کرد: پوشش عملکرد اورژانس، حمل و نقل، هلال احمر  و سایر دستگاه­های استان در این حادثه به بهترین نحو بود و در کمترین زمان اقدامات لازم انجام شد.

به گزارش ایسنا، محور اقلید به یاسوج پس از حادثه یک دستگاه اتوبوس زائران یزدی که عازم کربلا بودند از سوی مسئولان استان فارس مسدود شد و اجازه تردد  به اتوبوسهای عمومی نمی دهند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: