• سه شنبه ۲۳ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 963-3384-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

معاون استاندار؛

آماده باش دستگاههای اجرایی کهگیلویه و بویراحمد طی تعطیلات عید سعید فطر

معاون هماهانگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: طی ایام تعطیلات عید سعید فطر دستگاههای اجرایی استان آماده باش هستند.
به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد، پژمان نیک اقبالی در جلسه کارگروه گردشگری استان افزود: زیرساخت های گردشگری در مکان های تفریحی استان در تعطیلات عید سعید فطر فراهم شود.
وی بیان کرد: همچنین مناطق آبشار یاسوج و کوه گل سی سخت نیز به طور ویژه مدنظر باشد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: پیش بینی می شود که در تعطیلات عید فطر سال جاری حجم بالایی از مسافران و گردشگران در شهرهای یاسوج و سی سخت وارد استان شوند.
نیک اقبالی با اشاره به افزایش ظرفیت پارک های شهر یاسوج تصریح کرد: این موضوع سبب افزایش ظرفیت اسکان در این شهر شده است، اما در شهر سی سخت همچنان با مشکل اسکان مواجه هستیم.
وی ادامه داد: تردد جاده ای در تعطیلات عید فطر سال جاری کنترل شده و مسیرهای گردشگری استان تحت کنترل پلیس راهور باشد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای، اورژانس 115 و جمعیت هلال احمر استان با همه ظرفیت و امکانات به مسافران تعطیلات عید فطر سال جاری خدمات رسانی کنند.
نیک اقبالی تاکید کرد: در پارک ها و مناطق پرازدحام و تفریحی و گردشگری شهرهای مختلف استان به ویژه یاسوج نباید قطع آب وجود داشته باشد.
وی با تاکید بر لزوم آماده باش دستگاه های اجرایی استان در تعطیلات عید فطر سال جاری گفت: مدیران تا دو رده مدیریتی در دسترس بوده و در صورت رفتن آنها به مرخصی، باید جانشینی برای خود انتخاب کنند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: از شهرداری ها، دهیاری ها و اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان می خواهیم برای پاکسازی مبادی ورودی شهرها و روستاها از نخاله و زباله قبل از تعطیلات عید سعید فطر سال جاری اقدامات لازم را انجام دهند.
نیک اقبالی اضافه کرد: هرگونه عملیات راهسازی در جاده ها و یا حفاری در شهرهای استان از یک روز قبل از تعطیلات عید فطر سال جاری تا جمعه پس از آن تعطیل شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: