• یکشنبه ۲۱ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 963-1785-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

دو انتصاب جدید در استانداری کهگیلویه وبویراحمد

استاندار کهگیلویه وبویراحمد طی احکام جداگانه ای سرپرست دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری و مشاور استاندار در امور کشاورزی و آب را منصوب کرد

به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه وبویراحمد در این احکام جداگانه آمده است :

 

جناب آقای سید حشمت الله صمیمی دوست

  با توجه به سوابق و تجارب ارزشمند جنابعالی و به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری  منصوب می شوید .

امید است با استعانت خداوند متعال و پیروی از منویات مقام معظم رهبری(مد ظله العلی) در راستای سیاست های دولت تدبیر و امید در جهت پاسداری از دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی و آرمان های بلند امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) و همچنین شناخت وظایف و مسئولیت ها در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید .

 

  جناب آقای محمد صدقی اصل  عضو هیات علمی دانشگاه یاسوج

  با عنایت به صلاحیت علمی و به موجب این ابلاغ به عنوان مشاور استاندار در امور کشاورزی و آب تعیین می شوید .

در بخش دیگری از حکم استاندار آمده است:  امید است با اتکال به خداوند متعال و بهره گیری از تجارب و تخصص در انجام امور محوله موفق و موید باشید. لازم به توضیح  است که شرکت در کمیته ها و شورای مرتبط با کشاورزی، آب و ارائه پیشنهادات و نقطه نظرات به صورت  فصلی به اینحانب مورد نظر است .

به گزارش ایسنا، در نشستی که با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری، مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی، مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل و جمعی از کارکنان حوزه اقتصادی ظهر امروز در سالن شماره دو برگزار شد نخستین سرپرست اداره کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری معرفی شد .

مجید محنایی در این نشست گفت: در سالی که از سوی رهبر انقلاب با نام اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال نامگذاری شده بیش از 70 درصد فعالیتهای دولت در بخش اقتصادی و در راستای تحقق شعار سال و توانمند سازی خانواده ها و ریشه کن سازی معضل بیکاری خلاصه می شود.

وی استان کهگیلویه وبویراحمد را دارای ظرفیتهای عظیمی در حوزه های مختلف برشمرد و افزود: باید با معرفی این ظرفیتها به سرمایه گذاران داخلی و خارجی زمینه رشد و پیشرفت همه جانبه استان و معرفی آن را فراهم کرد .

به گزارش ایسنا، در پایان این نشست حکم سید حشمت الله صمیمی دوست به عنوان سرپرست دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری از سوی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار تقدیم وی شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: