• شنبه ۲۰ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 963-2084-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

6پروژه تامین آب شهری کهگیلویه و بویراحمد در حال انجام است

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد گفت: 6پروژه تامین آب هم اکنون در سطح 6 شهر استان در حال انجام است.

به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد سیدعلی لدنی‌نژاد در نشست مشترک مدیرعامل آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه این نشست به منظور بررسی دغدغه‌های مشترک بین شرکت آب و فاضلاب و آب منطقه‌ای در زمینه تامین آب شرب برگزار شده است، افزود: با توجه به فرا رسیدن فصل گرما و افزایش مصرف آب نیازمند همکاری هرچه بیشتر آب منطقه‌ای در تکمیل پروژه‌های تامین آب هستیم.

وی ضمن تقدیر از همکاری شرکت آب منطقه‌ای کهگیلویه و بویراحمد در زمینه تخصیص آب شرب شهروندان اظهار کرد: در حال حاضر نیز 6 پروژه تامین آب در سطح 6 شهر استان در حال انجام است که همکاری آب منطقه ای در تسریع این پروژه‌ها نقش بسزایی دارد.

همچنین علی دادوی‌مهر، مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه تلاش برای تخصیص آب شرب شهرها و روستای استان از اولویت‌های اصلی آب منطقه‌ای است، گفت:  این همکاری با رعایت قوانین ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه باید به سمت استفاده از آبهای سطحی برای مصارف مختلف از جمله شرب، کشاورزی و صنعتی باشیم، افزود: در  همین راستا نیز شرکت آب منطقه‌ای استان تلاش دارد که تخصیص لازم را از سدهای و رودخانه‌ها داشته باشد.

داودی مهر با اشاره به اجرای طرح آبرسانی به چهار شهر دهدشت، سوق، لنده وچرام از سد کوثر اضافه کرد: با توجه به اهمیت این طرح شرکت آب منطقه‌ای به صورت جدی در صدد تکمیل و به پایان رساندن این طرح است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: