• پنجشنبه ۱۸ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 963-1884-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

/مدیرکل جدید تعاون روستایی کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد/

تقویت شرکت‌های تعاونی روستایی از اولویت‌های سازمان تعاون روستایی است

دبیر و عضو هیات مدیره سازمان تعاون روستایی کشور گفت: تقویت شرکت‌های تعاونی تولیدی و کشاورزی روستایی از اولویت‌های سازمان تعاون روستایی است.

به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد محمد وحید قلی پور پنجشنبه، 18 خرداد در مراسم تکریم و معارفه مدیران کل سابق و جدید تعاون روستایی استان افزود: تکریم ارباب رجوع علاوه بر توسعه زیرساخت‌ها و تجهیز شرکت‌های تولیدی و کشاورزی روستایی از مؤلفه‌های خدمت رسانی است .

وی بیان کرد: کمک به رونق شرکت‌های تولیدی و رفع نیازهای تعاونی ها و کشاورزی روستایی در استان کهگیلویه و بویراحمد مورد تأکید است .

همچنین جعفر گهرگانی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد خدمات انجام گرفته سال‌های اخیر تعاون روستایی استان را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: توسعه و تجهیز شرکت تعاونی تولید و کشاورزی روستایی نیازمند توجه بیشتر است .

وی افزود: نقش شرکت‌های تعاونی تولید روستایی در کمک به اجرای سیاست‌های جهاد کشاورزی در امر تولید و خرید تضمینی محصولات کشاورزی انکارناپذیر است .

گهرگانی از خرید حدود 70 درصد گندم تولید مناطق گرمسیری استان خبر داد و بیان کرد: برنامه ریزی برای خرید تضمینی محصولات کشاورزی در دولت تدبیر و امید به موفقیت این بخش کمک کرده است .

به گزارش ایسنا، در پایان این مراسم «قلندر فرامرزی» به‌عنوان مدیرکل تعاون روستایی کهگیلویه و بویراحمد معرفی و از خدمات «هوشنگ جهانبخش» مدیرکل سابق قدردانی شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: