• سه شنبه ۱۶ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 963-1187-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

برای غنی­سازی اوقات فراغت تابستانه دانش­ آموزان برنامه ریزی کنیم

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: باید در طرح غنی­سازی اوقات فراغت تابستانه خواسته­ها و مطالبات دانش­ آموزان را مدنظر داشته باشیم و برای آنها برنامه ریزی کنیم.

به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد ، فتاح محمدی در نشست شورای آموزش و پرورش استان ضمن تسلیت سالگرد رحلت امام راحل(ره) افزود: به جهت اینکه اندیشه­های امام برگرفته از موازین شرعی، معارف حرکتی و فرامین الهی است اگر ما اندیشه­های امام را به خوبی بشناسیم و آنها را عملی کنیم، می­توانیم استمرار و بقاء نظام را تعظیم و اقتدار و وحدت ملی را در سطح بین المللی تبیین کنیم.

وی بیان کرد: وحدت کلمه مهم­ترین عامل پیروزی جامعه ما بوده و خواهد بود و باید تلاش کنیم در فرایندهای رقابتی که در استان و کشور وجود دارد این رمز را مدنظر داشته باشیم تا بیش از پیش شاهد اقتدار جمهوری اسلامی ایران باشیم.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: همه ما اهمیت و ضرروت اوقات فراغت را می­دانیم، شیوه آموزش و تعلیم و تربیت کاملا در اوقات فراغت با ایام مدرسه متفاوت است اگرچه نهایتا تعلیم و تربیت است اما شیوه آن متفاوت است.

محمدی تصریح کرد: در این طرح آموزش و پرورش برنامه­های متنوعی خواهد داشت و نیروی انسانی و جامعه هدف را در اختیار نهادها قرار می­دهد و دستگاهها نیز در این زمینه کمک کننده باشند.

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری امسال را سال "اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال" نامیده­اند که این امر می­تواند به عنوان مثال در مباحث مهندسی،فنی و حرفه­ای طرح غنی­سازی اوقات فراغت ارتقاء یابد و تولید و اشتغال محقق شود.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: به زودی کارگروه اجتماعی و فرهنگی در استان تشکیل خواهیم داد و در این کارگروه دستگاه­ها را ملزم به ایجاد نقش تربیتی به عنوان یکی دیگر از وظایف آنها خواهیم کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: