• سه شنبه ۱۶ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 963-987-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

معاون آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد:

28پایگاه تخصصی ورزشی به طرح اوقات فراغت دانش آموزان اختصاص می یابد

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: 28پایگاه تخصصی ورزشی به طرح اوقات فراغت دانش آموزان در تابستان اختصاص می یابد .

به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد، سید حسن موسوی در نشست شورای آموزش و پرورش استان افزود: طبق برش استانی باید 168کانون ورزشی درون استانی و برون استانی در سطح استان تشکیل شود که با توجه به اینکه دانش آموزان توانایی پرداخت شهریه را ندارند، الزاما 28کانون در تابستان به این امر اختصاص می یابد .

وی بیان کرد: این 28 پایگاه تخصصی ورزشی در هشت رشته ورزشی در سطح استان دایر می شوند .

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: پیشگیری از آسیبهای اجتماعی از اهداف طرح غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان است .

موسوی تصریح کرد: در خانواده ها نوجوانان و کودکان به بازیهای کامپیوتری روی آورده اند که سبب اضافه وزن و ایجاد مشکلاتی دیگر برای آنها شده است و این موضوع لزوم توجه به فعالیتهای ورزشی در طرح اوقات فراغت را دوچندان می کند .

وی ادامه داد: مبلغ دریافتی برای حق عضویت دانش آموزان در کانونهای ورزشی طی ایام تابستان 50درصد نرخ هیئت های ورزشی است که این مبلغ می تواند با توجه به تصمیم شهرستان ها کاهش هم پیدا کند .

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: پایگاههای تخصصی ورزشی از 11 تیرماه بهدصورت همزمان در سراسر استان افتتاح می شوند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: