• یکشنبه ۱۴ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۰
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 963-887-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

تشرف 160زائر از کهگیلویه و بویراحمد به حج تمتع

مدیر حج و زیارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: ان شاءالله زائران استان در قالب یک کاروان 160نفره مدینه بعد در نیمه دوم مرداد ماه به سرزمین وحی مشرف می شوند.
رحمان فاضلی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد افزود: معاینات پزشکی زائران طی همین هفته و آموزش زائران هم از هفته آینده شروع خواهد شد.
وی در خصوص فراخوان اولویتهای جدید حج تمتع بیان کرد: از دارندگان محترم سند ثبت نامی حج تمتع که تا تاریخ 1385/8/30 در بانک ودیعه گذاری کرده اند، دعوت شده است که برای ثبت نام در کاروان و تشرف به نشانی اینترنتی http:// haj96haj.lr  و یا به دفتر مدیر کاروان مراجعه کنند.
مدیرحج و زیارت کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: همچنین دارندگان فیشهای ثبت نامی تا تاریخ 1385/12/29 می توانند با مراجعه به دفتر مدیر کاروان، در یاسوج به نشانی خیابان ارتش روبروی درب سپاه و گچساران به نشانی خیابان شیراز پاساژ حافظ دفتر زیارتی جوادیه نسبت به ثبت نام در لیست انتظار اقدام کنند تا در صورت وجود ظرفیت خالی زمینه تشرف آنان فراهم شود.
فاضلی تصریح کرد: به محض تکمیل ظرفیت کاروان سامانه ثبت نام بسته خواهد شد، بنابراین از متقاضیان درخواست شده که هر چه سریعتر ثبت نام کنند.
وی اضافه کرد: امکان انتقال اسناد ثبت نامی به دیگران، برای کسانی که اولویت اعزام آنان فرارسیده است با حضور طرفین در دفاتر مجاز زیارتی تحت پوشش حج و زیارت میسر خواهد بود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: