• شنبه ۱۳ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۱
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 963-787-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

منزل شخصی‌ام در اختیار مؤسسه قرآنی است

مدیر مؤسسه قرآنی شهید جاکیان بهمئی گفت: منزل شخصی‌ام در اختیار فعالیت مؤسسه است .

«مجید باقریان» در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه کهگیلویه و بویراحمد افزود: مؤسسه قرآنی شهید جاکیان بهمئی از سال ۱۳۸۸ تحت پوشش تبلیغات اسلامی در همه گروه‌های سنی در بخش خواهران و برادران ایجاد شده است .

وی بیان کرد: کلاس‌های روخوانی، روانخوانی، مفاهیم قرآن و محافل انس با قرآن در شهرستان و شهرهای تابعه از جمله دیشموک و دهدشت را از برنامه‌های اجرایی مؤسسه است .

مدیر مؤسسه قرآنی شهید جاکیان بهمئی خاطرنشان کرد: برگزاری دوره‌های آموزشی و مسابقه ویژه از مفاهیم قرآن از برنامه‌های پیش رو این مؤسسه است.

باقریان یکی از عوامل بازدارنده در هر تخلفی را گرایش به قرآن عنوان و تصریح کرد: به طور مثال قرآن‌آموزان در مسائل علمی و اجتماعی پیشرو هستند .

وی حضور چهره‌های قرآنی در مدارس و مؤسسات قرآنی را راهکار ترویج قرآن دانست و ادامه داد: شهرداری و دستگاه‌های دولتی نیز می‌توانند امکانات خویش را در اختیار مؤسسات بگذارند و این راهکار خروج از مشکلات موسسات قرآنی است .

مدیر مؤسسه قرآنی شهید جاکیان بهمئی مهمترین مشکل این مؤسسه را نبود فضا و مکان دانست و اضافه کرد: منزل شخصی‌ام در اختیار فعالیت مؤسسه است و تاکنون خیر قرآنی در شهرستان پیدا نشده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: