• چهارشنبه ۱۰ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 963-1084-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

فرماندار شهرستان بویراحمد:

پیگیر حق سپرده گذاران موسسات کاسپین و اعتباری توسعه(آرمان) هستیم

فرماندار شهرستان بویراحمد گفت: پیگیر حق و حقوق سپرده گذاران موسسات کاسپین و اعتباری توسعه(آرمان) هستیم تا حق سپرده گذاران استان ضایع نشود .

سید محمد کاظم نظری با اشاره به تجمع سپرده‌گذاران موسسه اعتباری توسعه (آرمان) در خیابان مطهری یاسوج به خبرنگار ایسنا گفت: طی جلسه‌ای با مسئولان استانی، درباره موسسات کاسپین و اعتباری توسعه(آرمان) در شورای تامین شهرستان صحبت های لازم انجام شده و مکاتباتی با تهران و شورای تامین استان صورت گرفته است .

وی افزود: مثل اینکه مشکلات موسسه کاسپین کمتر است و دغدغه مردم و سپرده گذاران در رابطه با موسسه اعتباری توسعه(آرمان) است .

نظری بیان کرد: دغدغه سپرده گذاران در رابطه با موسسه اعتباری توسعه(آرمان) به شورای امنیت کشور اطلاع داده شده و منتظر تعیین تکلیف هستیم و هر تصمیمی که برای سایر استانها گرفته شده مشمول استان ما هم خواهد شد .

فرماندار شهرستان بویراحمد تصریح کرد: شورای تامین استان و شهرستان در خصوص مشکلات سپرده گذاران موسسه اعتباری توسعه(آرمان) تشکیل شد و دنبال و پیگیر این مساله هستند .

به گزارش ایسنا، صبح امروز سپرده‌گذاران موسسه اعتباری توسعه(آرمان) در خیابان مطهری یاسوج به دلیل مشکلات پیش آمده و نگرانی از تامین سرمایه و سپرده‌های خود تجمع کردند و خواستار رسیدگی به وضعیت خود شدند .

یک مرد مسن که از سپرده گذاران این موسسه بود به خبرنگار ایسنا گفت: 20 روز پیش با مراجعه به این موسسه تقاضای دریافت سپرده خود و فرزندانم که 200 میلیون تومان بود را کردم و رئیس موسسه گفت ما بدهکار سپرده شما هستیم. از مسئولان و متولیان امر استانی و کشوری انتظار داریم مشکلات ما را پیگیری کنند تا ما به حقمان برسیم .

یک جوان از سپرده گذاران این موسسه نیز بیان کرد: به ما اعلام کردند که این موسسه تحت نظارت بانک مرکزی است، حال سوال ما اینست اگر موسسه اعتباری توسعه(آرمان) غیرمجاز است چرا چندین سال فعالیت کرد و از سوی برخی رسانه‌ها تبلیغ می شد .

یک زن مسن که در جمع تجمع کنندگان جلوی این موسسه حضور داشت به خبرنگار ایسنا گفت: فرزندانم 42 میلیون از حقوق کارگری خود را در این موسسه سپرده گذاری کردند هم اکنون هم این موسسه با این وضع مواجه شده و مسئولان باید پاسخگوی ما باشند .

یک جوان 20 ساله همچنین تصریح کرد: بعد از چندین سال فعلیت این موسسه که جلوی دربش نوشته بودند تحت نظارت بانک مرکزی چرا مسئولی به مردم اطلاع نداد که این موسسه تحت نظارت بانک مرکزی نیست تا این اتفاق نیفتد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: