• یکشنبه ۲۸ شهریور ماه، ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 956-6114-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

توضیحات دادستان نظامی کهگیلویه و بویراحمد در رابطه با تیراندازی کانون اصلاح و تربیت یاسوج

دادستان نظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: علل و عوامل وقوع حادثه مرگبار در کانون اصلاح و تربیت یاسوج در دست بررسی است.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد علیرضا شیخ علی شنبه شب افزود: با توجه به اینکه قاتل خودش را کشته و چون انگیزه یک موضوع درونی است، کار را سخت کرده است.

وی با بیان اینکه علت این حادثه مشخص نیست، بیان کرد: هر نوع عواملی از جمله روحی و روانی امکان دارد که در رخ دادن این حادثه دخیل باشد.

دادستان نظامی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: بررسی این حادثه در صلاحیت دادسرای نظامی است و به مردم شریف استان قول می‌دهیم با سرعت، دقت، ظرافت و قاطعیت این موضوع پیگیری شود.

شیخ علی تصریح کرد: پس از وقوع این حادثه در شب گذشته، به‌همراه بازپرس دادسرای نظامی در محل وقوع حادثه حاضر شدیم و با راهنمایی و ارشاد رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور و استان، رئیس کل دادگستری استان و دادستان عمومی و انقلاب، شورای تأمین شهرستان بویراحمد و استان علل و عوامل در دست بررسی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه هم اکنون وضعیت کانون اصلاح و تربیت یاسوج عادی است، ادامه داد: حادثه تیراندازی در کانون اصلاح و تربیت یاسوج چهار کشته درپی داشته و هیچ کسی در این حادثه زخمی نشده است.

دادستان نظامی کهگیلویه و بویراحمد در پایان از خانواده مقتولان به‌خاطر همکاری خوب برای برقراری نظم و امنیت تشکر کرد.

به گزارش ایسنا، جمعه شب، 26 شهریور ماه ساعت ۲۲ در کانون اصلاح و تربیت یاسوج، یک سرباز وظیفه به نام «ا- پ» با اسلحه کلاشینکف اقدام به کشتن سه سرباز وظیفه دیگر به نامهای «حامد آهون»، «حسین یزدان‌پناه» و افشین کمالی» می‌کند و در پایان به زندگی خود نیز پایان میدهد.


انتهای پیام

اخبار مرتبط

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: