• دوشنبه ۳۱ شهریور ماه، ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 936-7814-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

اسید پاشی یک زن به صورت یک دختر

یک زن دهدشتی به صورت دختر جوانی در مرکز این شهر اسید پاشید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه کهگیلویه و بویراحمد عصر یکشنبه، 30شهریور ماه در پارک مرکزی شهر دهدشت، مرکز شهرستان کهگیلویه توسط زنی به صورت دختر جوان اسید پاشیده است.

به گزارش ایسنا، سه دختر جوان که عصر امروز در پارک مرکزی شهر دهدشت از توابع استان کهگیویه و بویراحمد نشسته بودند، با زن میانسالی مواجه می‌شوند که بعد از سلام و احوالپرسی با سه دختر جوان، از زیر چادرش بطری اسید را به بیرون می‌آورد و به صورت یکی از این دختران می‌پاشد.

بر اساس گزارش‌های رسیده اختلافات خانوادگی علت این اسید پاشی مطرح شد که زن متهم در مرکز شهر و جلوی دیدگان همه دست به این اقدام تأسف بار زده است.گفته می‌شود که آن دختر جوان در این حادثه به شدت آسیب دید و او را به اورژانس بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت انتقال دادند.

از سوی برخی شواهد میزان سوختگی ۸۰ درصد اعلام شده است و همچنین گفته می‌شود که دختر جوان دهدشتی بر اثر سوختگی ناشی از اسید دو چشم خود را از دست داده است.کادر پزشکی بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت در حال انتقال زن صدمه دیده به بیمارستان‌های سوختگی استان‌های همجوار هستند.

شاهدان عینی می‌گویند: دو دختر دیگر دچار سوختگی جزئی شده‌اند و هم‌اینک تحت درمان هستند اما زن اسید پاش از محل حادثه گریخته بود.

مأموران نیروی انتظامی در حال پیگیری این ماجرا هستند.

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه از وقوع یک حادثه اسید پاشی در شهر دهدشت خبر داد.

به گزارش ایسنا، "عبدالحسین موسویان " ضمن اعلام این خبر افزود: این حادثه عصر یکشنبه 30 شهریور در پارک مرکزی شهر دهدشت بوقوع پیوست که طی آن دختری 30 ساله به نام (س- ا) قربانی اسید پاشی زن دیگری شد.

وی ادامه داد: پس از این حادثه و طی تماس با مرکز فوریتهای اورژانس دهدشت اکیپ اورژانس در محل حضور پیدا کرده و مصدوم را به بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت انتقال دادند.

موسویان با بیان اینکه متاسفانه در این حادثه مصدوم یاد شده به شدت دچار سوختگی شده بود، افزود: پس از انجام معاینات اولیه در مرکز اورژانس بیمارستان امام خمینی دهدشت مصدوم به دلیل شدت جراحات به بیمارستان سوانح و سوختگی شهر اهواز انتقال داده شد.

همچنین سرهنگ جهان دیماز، فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه ضمن تأیید این خبر در این زمینه به خبرنگار ایسنا گفت: خانم به صورت یک خانم دیگر اسید پاشید که پلیس پس از 5 ساعت توسط  فرد خاطی اسید پاش را دستگیر کرد.

وی افزود: پس از دستگیری زن اسید پاش پرونده ای در این خصوص تشکیل و تحویل مراجع قضایی شهرستان شد.

دیماز در خصوص دلیل این حادثه اظهارکرد:  این حادثه اسید پاشی به دلیل مشکلات خانوادگی اتفاق افتاد و هر دو طرف از قبل یکدیگر را می شناختند و هدف اسید پاش یک نفر بود که هنگام پاشیدن اسید به دو نفر از افرادی که اطراف آنها بودند نیز آسیب جزئی وارد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: