• دوشنبه ۱۳ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۸
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 983-4990-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد
  • چاپ

اختصاص 25 میلیارد تومان حق آلایندگی به شهرداری گچساران

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: در سال گذشته بالغ بر 25 میلیارد تومان حق آلایندگی به شهرداری گچساران اختصاص یافت.

به گزارش خبرنگار ایسنا، منطقه کهگیلویه و بویراحمد غلامرضا تاجگردون در نشست با  اصناف گچساران افزود: شهرستان گچساران به دلیل وجود صنعت نفت و برخی از مسائل دیگر برای کهگیلویه و بویراحمد مهم است.

وی بیان کرد: برخی از مسائل بازاریان مربوط به کل کشور است و برخی از مسائل دیگر آنها نیز منطقه ای است.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: به دلیل برخی از پروژه های کشوری مانند بهسازی و احیای خیابان بلادیان بازاریان ان منطقه دارای رکود شده بودند و در واقع بعد از اتمام این پروژه می خواهند فعالیت خود را از سر گیرند.

تاجگردون عنوان کرد: یکی از مهمترین دغدغه های من بازار مرکزی گچساران است که امیدواریم که سازمان دارایی و مالیات استان همکاری بیشتری را با بازاریان گچساران انجام دهد.

وی ادامه داد: چهار درصد از مالیاتهای دریافتی مالیات استان از مشاغل است.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در سال گذشته بالغ بر 25 میلیارد تومان حق آلایندگی به شهرداری گچساران اختصاص یافت.

فرود عبدی، رئیس اتاق اصناف گچساران نیز در این نشست افزود: اصناف گچساران با توجه به راکد بودن بازار این شهرستان به دلیل پروژه بلادیان انتظار مساعدت از اداره دارایی و مالیاتی استان را دارند. امیدواریم تا یک قطعه زمین جهت احداث ساختمان اصناف گچساران اختصاص داده شود.

وی اضافه کرد: احداث بازارچه میوه در محله 500 دستگاه  و کارکنان، احداث پارکینگ عمومی در خیابان هلال احمر و یا پشت مسجد شهیدان از دیگر خواسته های بازاریان است.

 به گزارش ایسنا، نشست اصناف با نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی و مدیرکل امور مالیاتی کهگیلویه و بویراحمد در فرمانداری گچساران برگزار شد.


انتهای پیام