• سه شنبه ۱۵ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 978-2814-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد
  • چاپ

دیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری:

تخصیص یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان در حوزه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کهگیلویه و بویراحمد از تخصیص یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان در حوزه اجتماعی خبر داد .

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایسنا کهگیلویه و بویراحمد حجت الاسلام علی فتح میرمحمدی روز سه شنبه، 15 آبان ماه در شورای اجتماعی و فرهنگی استان، افزود: از مجموع ۱۴۰۰ میلیون تومان اعتبار تخصیص یافته به استان در حوزه اجتماعی، ۴۰۰ میلیون تومان برای حوزه مشارکت اجتماعی در نظر گرفته شده است .

وی با بیان اینکه قرارداد های مشارکت اجتماعی با سازمان های مردم نهاد عملیاتی می شود، اظهارکرد: طرح های سازمان های مردم نهاد از طریق فرمانداری ها معرفی و شورای نظارت نسبت به بررسی و تصویب برنامه ها اقدام می کند .

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه برای سال جاری در حوزه اجتماعی برنامه های مختلفی در نظر گرفته شده است، خاطرنشان کرد: آموزش در حوزه جوانان و به ویژه زوجین پیش در از ازدواج، تحقق آموزش ها و توانمند سازی و همچنین اجرای آموزش هایی با محوریت مدارس هدفگذاری شده است .

میرمحمدی از اجرای طرح جمع آوری متکدیان با محوریت اتباع بیگانه خبر داد و  اضافه کرد: همچنین پوشش توانمند سازی کودکان کار و شناسایی کودکان بازمانده از تحصیل با محوریت مناطق عشایری محقق می شود.


انتهای پیام