• دوشنبه ۱۴ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 978-886-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد
  • چاپ

برگزاری مسابقه ایده شو 26 آبان ماه در یاسوج

رئیس پارک علم و فناوری استان کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری مسابقه ایده شو در روزهای آینده خبر داد .

دکتر سید شمس الدین هاشمی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری ایسنا کهگیلویه و بویراحمد گفت: ایده شو یک رویداد جالب کارآفرینی است که به پرورش ایده ها و خلاقیت در جهت کارآفرینی کمک می کند .

وی اظهارکرد: در این رویداد به افراد این امکان داده می‌شود تا در محیطی دوستانه به بیان ایده‌های نوآورانه خود بپردازند و ضمن کسب مهارت‌های ایده پردازی و ارائه ایده، ایده‌های خود را در بوته نقد برای بهبود آن‌ها و مبنا قرار گرفتن برای راه‌اندازی یک کسب‌ وکار نوپای موفق قرار دهند .

رئیس پارک علم و فناوری استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: نحوه انجام این مسابقه به این صورت است که شرکت کنندگان پس از ثبت نام، ایده‌های خود را برای داوران و شرکت کنندگان در مدت زمان محدود و کوتاهی بیان می‌کنند و پس از رای‌گیری، ایده‌های برتر انتخاب شده و به آنان جوایزی اهدا می‌شود .

هاشمی تصریح کرد: حضور و ثبت نام در این رویداد چند ساعته برای علاقه‌مندان به کارآفرینی آزاد و بدون پیش‌نیاز است و جهت  ثبت نام کافی‌است از طریق لینک evnd.co/gvc81  ثبت نام کنند .

وی ادامه داد: مسابقه ایده شو به همت پارک علم و فناوری استان، دانشگاه یاسوج، دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، بنیاد نخبگان استان، اتاق بازرگانی و بنیاد فرهیختگان ایران برگزار خواهد شد .

رئیس پارک علم و فناوری استان کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: زمان برگزاری این رویداد 26 آبان ماه سال جاری  در یاسوج است.


انتهای پیام