• سه شنبه ۱۷ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-3614-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد
  • چاپ

رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه وبویراحمد:

مردم با دیدن نیروی انتظامی احساس آرامش می کنند

رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: مردم با دیدن نیروی انتظامی احساس آرامش می کنند .

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری ایسنا کهگیلویه و بویراحمد حجت الاسلام و المسلمین مزارعی با حضور در فرماندهی ستاد انتظامی استان به مناسبت هفته ناجا ضمن تبریک این هفته گفت: با بیان اینکه همه ایام سال، روز و هفته نیروی انتظامی است، افزود: حضور مقتدر پلیس در همه ی صحنه های اجتماعی، سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و در کنار دیگر تلاشهای ناجا در جهت برقراری نظم و امنیت و ضابط دستگاه قضایی موجب شده که دامنه ی فعالیتپلیس منحصر به یک روز و هفته ی خاص نباشد .

وی با اشاره به اقتدار، پاکی و دلسوزی پلیس اظهارکرد: هر هنجار یا نابهنجاری در جامعه شرایط خاصی را نیاز دارد که پلیس با ارائه آموزش های تخصصی به نیرو های خود این مهم را انجام داده است .

رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه دستگاه قضا قدردان همکاران خود در ناجا است، خاطرنشان کرد: بافت قومی و قبیله ای بودن استان کهگیلویه وبویراحمد شرایط خاصی را می خواهد و پلیس در کنار مردم ضمن احترام به فرهنگ مردم استان، با ایمان به پروردگار به نفع مردم خدمت می کند .

مزارعی با اشاره به اینکه مردم با دیدن نیروی انتظامی احساس آرامش می کنند، تصریح کرد: آرامشی که امروز در جامعه حاکم است مرهون و مدیون سربازان خط مقدم امنیت، سبزپوشان ناجا می باشد . بهترین مصلحت شما، هدیه امنیت و آرامش برای مردم است .

وی با بیان اینکه باوجود کمبود امکانات فیزیکی و نیرو، استان در شاخص های متعدد در زمینه امنیت رشد خوبی داشت، ادامه داد: دستگیری باندهای خطرناک سرقت و رسیدگی به اتهام آنان و صدور و اجرای حکم و مبارزه با ناامنی از توفیقات دستگاه قضا و نیروی انتظامی در استان است . تلاش بی وقفه دستگاه قضا و ناجا در استان موجب شد تا سارقان سرقت های متعدد که اقدام به سرقت منازل، احشام، خودرو می نمایند  شناسایی و بخش عمده ای هم اکنون تحمل حبس می نمایند و همچنین سارقان طلافروشی استان دستگیر و مجازات و یک مورد دیگر نیز در حال رسیدگی و صدور حکم شایسته است .

رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: به همه رؤسا و دادستان های حوزه های قضایی استان تأکید کرده ایم به هیچ عنوان به متهمان پرونده های سرقت که در حال گذران مجازات حبس هستند، مرخصی داده نشود . اقتدار و صلابت پلیس در کنار دستگاه قضایی، در برخورد با مخلان نظم و امنیت موجب کاهش منازعات و جرائم خشن شده است .

به گزارش ایسنا، در پایان این دیدار حجت الاسلام و المسلمین مزارعی، لوح تقدیری به سردار انصاری فرمانده انتظامی استان اهداء کرد .

|

|


انتهای پیام