• پنجشنبه ۲۱ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-6114-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد
  • چاپ

آغاز عملیات ساخت 800واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد

آیین کلنگ زنی و شروع عملیات ساخت ۸۰۰ واحد مسکن مددجویی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد .

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد سردار یدالله بوعلی، فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در آیین کلنگ زنی این پروژه گفت: این مهم کاری ارزشمند است و در همین راستا ۸۰۰ واحد مسکونی مددجویی در نقاط مختلف استان ساخته می شود .

وی افزود: در تحقق این مهم فعالیت مشارکتی مورد تاکید است و ستاد اجرایی فرمان امام، کمیته امداد و سپاه پاسداران هدفگذاری هایی را عملیاتی می کنند .

بوعلی با بیان اینکه در مجموع ساخت ۸۰۰ واحد مسکونی با اعتبار تخمینی ۳۵ میلیون تومان برای هر واحد اجرایی می شود، اظهارکرد: تامین ۳۰ میلیون تومان برای هر واحد توسط ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) و پوشش ۵ میلیون تومانی توسط کمیته امداد و خیرین محقق خواهد شد .

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد محدوده پوشش این برنامه را در مناطق سردسیری و گرمسیری استان دانست و خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط آب و هوایی فاز اول پروژه در مناطق سردسیری عملیاتی و در فاز دوم شهرستان های گرمسیری پوشش داده می شوند .

سردار بوعلی با تاکید بر مشارکت همگانی در تحقق این امر مهم، اضافه کرد: همکاری و مشارکت دستگاهی به روند بهتر دستیابی به اهداف ساخت ۸۰۰ واحد مسکونی در مدت زمان هدفگذاری شده یکساله کمک می کند.


انتهای پیام