• یکشنبه ۱۷ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 974-1187-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد
  • چاپ

طرح جامع سرمایه‌گذاری منطقه گردشگری کوه‌گل تهیه می‌شود

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد گفت: طرح جامع سرمایه‌گذاری منطقه گردشگری کوه‌گل تهیه و به فراخوان عمومی گذاشته می‌شود .

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد محمود باقری در بازدید مسئولان شهرستان دنا از منطقه گردشگری کوه‌گل با اشاره به سیاست‌های دولت تدبیر و امید در واگذاری پروژه‌ها به بخش خصوصی، افزود: تاکنون پروژه‌های بزرگی را در حوزه گردشگری به بخش خصوصی واگذار کرده‌ایم .

وی با بیان اینکه منطقه کوهگل  واقع در حوزه محیط زیست شهرستان دنا نیز از مناطق گردشگری است که قابلیت واگذاری به بخش خصوصی را دارد، اظهارکرد: با جلساتی که با مسئولان  استانی و شهرستانی  داشتیم مقرر شد طرح جامع سرمایه‌گذاری منطقه کوه‌گل با حفظ مسائل زیست محیطی از سوی اداره کل میراث فرهنگی با هماهنگی محیط زیست استان تهیه شود .

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: بعد از آماده شدن طرح سرمایه‌گذاری کوه‌گل، این طرح را جهت جذب سرمایه‌گذار به فراخوان عمومی خواهیم گذاشت .

باقری اضافه کرد: در جذب سرمایه گذار برای این پروژه، اولویت با سرمایه گذاران بومی(جوامع محلی و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی) شهرستان است.


انتهای پیام