• سه شنبه ۵ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 974-1384-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد
  • چاپ

شروع فرآیند انتخابات هشتمین دوره هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کهگیلویه و بویراحمد

مدیر هیئت اجرایی هشتمین دوره انتخابات نظام مهندسی ساختمان استان کهگیلویه و بویراحمد از شروع فرایند هشتمین دوره انتخابات هیئت مدیره این سازمان خبر داد.
به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد، امیدعلی پاک‌نژادی در جمع خبرنگاران گفت: بر اساس الزامات قانونی و طبق نظام‌نامه ابلاغی وزارت راه و شهرسازی، فرایند هشتمین دوره انتخاب هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان در استان کهگیلویه و بویراحمد شروع شده و درا ین زمینه نیز اطلاعیه‌های لازم صادر شده است.
وی افزود: این انتخابات در مهر ماه سال جاری برگزار می‌شود.
مدیر هیئت اجرایی هشتمین دوره انتخابات نظام مهندسی ساختمان استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه نظام مهندسی ساختمان مهم‌ترین و اساسی‌ترین نقطه تصمیم‌گیری جمعی مهندسان ساختمان است، خاطرنشان کرد: تلاش این مجموعه این است که به عنوان یک نهاد حرفه‌ای، تخصصی و تأثیرگزار در ساخت و سازها بتواند در راستای توسعه و اعتلای مهندسی، قانون‌گرایی و تأمین حقوق شهروندی به رسالت خود عمل کند.
پاک‌نژادی از همه مهندسان ساختمانی که شرایط لازم راطبق نظام‌نامه ابلاغی وزارت راه و شهرسازی دارند خواست تا برای ثبت‌نام و اعلام نامزدی خود در دوره هشتم انتخابات هیئت مدیره در رشته‌های هفت‌گانه از روز 6 تیرماه تا 20 تیرماه سال جاری به دفتر هیئت اجرایی این استان مراجعه کنند.
وی آدرس این دفتر را یاسوج- بلوار بویراحمد- ساختمان شماره 4 راه و شهرسازی- طبقه هفتم اعلام و اضافه کرد: نام‌نویسی از افراد متقاضی فقط در روزهای اعلام شده انجام می‌شود.
مدیر هیئت اجرایی هشتمین دوره انتخابات نظام مهندسی ساختمان استان کهگیلویه و بویراحمد بر رعایت مقررات قانونی بر اساس نظام‌نامه ابلاغی وزارت راه و شهرسازی تأکید کرد.

انتهای پیام