• چهارشنبه ۲۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 973-2287-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد
  • چاپ

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان:

جمع آوری 60 درصد تاریخ شفاهی والدین شهدای کهگیلویه و بویراحمد معطل اعتبار

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: کار جمع آوری 60 درصد تاریخ شفاهی والدین شهدای این استان باقی مانده است.

«سید منصور موسوی» در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه کهگیلویه و بویراحمد افزود: 40 درصد تاریخ شفاهی، اسناد و روایت از والدین شهدای این استان جمع‌آوری شده است.

وی اظهارکرد: 60 دصد دیگر باقی مانده که نیازمند 400میلیون تومان اعتبار است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: سه دستگاه تلویزیون شهری در سطح شهرهای یاسوج، گچساران و دهدشت برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نصب خواهد شد.

موسوی تصریح کرد: این تلویزیون ها با همکاری شهرداریهای شهر های مذکور نصب خواهند شد و برای هر کدام حدود 60 میلیون تومان هزینه می شود.

وی از تشکیل کارگروه تخصصی پژوهشی عرصه ایثار و شهادت استان خبرداد و بیان کرد: اولویت های پژوهشی ایثار و شهادت استان در این کارگروه مشخص خواهد شد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به مشکلات بیمارستان سلمان( فاقد پزشک و آمبولانس بودن) و بازدید استاندار از این بیمارستان اضافه کرد: پس از بازدید استاندار با اختصاص یک پزشک و یک دستگاه آمبولانس به این بیمارستان مشکلات بیمارستان رفع شده است.


انتهای پیام