• سه شنبه ۲۲ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۱
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 973-2187-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد
  • چاپ

جانشین فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد:

شهدا مختص جناح و یا گروه خاصی نیستند

جانشین فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: شهدا مختص جناح و یا گروه خاصی نیستند.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد جهانگیر انصاری در نشست شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استان با بیان اینکه استفاده از ظرفیت های مختلف برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه ضروری است، افزود: برنامه های مختلف برگزار شده در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به ویژه در بخش برگزاری یادواره ها، با اهدافی مانند سوق دادن نسلهای جوان و حفظ این مهم برای آیندگان اجرایی شده است .

وی اظهار کرد: این یادواره ها در سطوح مختلف مانند کنگره، شهرستانی، پایگاهی و محله محور اجرایی می شوند .

جانشین فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه اگر برنامه های فرهنگی خروجی نداشته باشند، متولیان باید در حوزه هزینه کردها پاسخگو باشند، خاطرنشان کرد: بنیاد شهید در حوزه تامین اعتبار یادواره ها با مشکل روبه رو است که پیگیری برای پوشش از طریق سپاه و سایر بخش ها اجرایی می شود .

انصاری با اشاره به اینکه شهدا متعلق به همه مردمند، تصریح کرد: شهدا مختص جناح و یا گروه خاصی نیستند .

وی ادامه داد: در حوزه برگزاری برنامه های فرهنگی باید تقویت و توسعه کیفی را داشته باشیم و از ظرفیت های استانی نیز به نحو مطلوبی استفاده شود .

جانشین فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد خواستار این شد که در حوزه برگزاری برنامه های فرهنگی و یادواره های شهدا، بروکراسی اداری، دستور العمل ها و بخشنامه ها به عنوان مانعی پیش روی متولیان نباشد.


انتهای پیام