• سه شنبه ۲۲ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۱
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 973-6390-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد
  • چاپ

فرماندار بویراحمد:

شهرداری یاسوج در اسرع وقت نسبت به جمع‌آوری خودروهای دستفروش و میوه فروش اقدام کند

فرماندار شهرستان بویراحمد گفت: شهرداری یاسوج در اسرع وقت نسبت به جمع‌آوری و ساماندهی خودروهای دوره گرد دستفروش و میوه فروش در یاسوج اقدام کند.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد شاهرخ کناری در نشست اضطراری کمیته ویژه رفع موانع ترافیکی شهر یاسوج که به منظور بررسی وضعیت خیابانهای پرتردد و معابر اصلی مرکز استان در محل فرمانداری بویراحمد برگزار شد با ابراز نگرانی از وضعیت موجود افزود: متأسفانه جلسات متعدد و بی شماری در این خصوص برگزار شد اما مثمرثمر نبوده است و خیابان های شهر یاسوج روز به روز وضعیت نامناسب تری پیدا می کنند .

وی از ممنوعیت توقف خودروهای دست فروش در خیابان های پرتردد و معابر اصلی شهر یاسوج خبر داد و اظهارکرد: وانت های میوه فروش دست فروشان خیابانی معمولا در نقاط شلوغ شهر در کنار خیابان ها پارک می کنند که سبب ایجاد ترافیک و نارضایتی مردم شده است .

فرماندار شهرستان بویراحمد با بیان اینکه محور ورودی شهر یاسوج از سمت پلیس راه شیراز به سمت پل بشار به صورت رفت و برگشت، مسیر پل بشار تا میدان امام حسین به صورت رفت و برگشت، خیابان ۶۰ متری تا میدان انقلاب، بلوار بویراحمد، بلوار عدل، خیابان اصلی شهر از میدان شهدای ارتش به سمت میدان جهاد، بلوار منتهی به جاده سی سخت و بلوار منتهی به جاده اصفهان به عنوان معابر اصلی شهر هستند که توقف و تصرف خودروهای میوه فروش و دستفروشان باعث ایجاد بار ترافیکی در مرکز استان شده است .

رئیس کمیته ویژه رفع موانع ترافیکی شهر یاسوج دستور داد با حمایت و پشتیبانی قضایی و انتظامی، واحد اجرائیات و سد معبر شهرداری در اسرع وقت نسبت به جمع‌آوری و ساماندهی دستفروشان و خودروهای میوه فروش در سطح معابر و خیابان‌های پرتردد شهر یاسوج اقدام نماید .

کناری با بیان اینکه سد معبر باعث نازیبایی و آشفتگی سیمای شهری و مانع استفاده عموم از معابر می شود، تصریح کرد: برنامه ریزی برای ساماندهی این قشر از افراد که در پی کسب روزی هستند بلندترین گام برای مقابله با این مشکل است وباید تمهیدات لازم در نظر گرفته شود .

رئیس شورای تامین شهرستان بویراحمد اضافه کرد: هیچ کس اجازه ندارد به خاطر منافع شخصی آسایش سایرین را نادیده بگیرد و رفتارهای اجتماعی تا زمانی قابل تحمل است که شهروند حق و حقوق خود را رعایت کنند.


انتهای پیام