• سه شنبه ۲۲ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۶
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 973-1086-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد
  • چاپ

زمان اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی نیروهای شرکتی دانشگاه علوم پزشکی مشخص شد

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد، گفت: نتایج اولیه آزمون استخدامی نیروهای شرکتی دانشگاه مورخ( 21 اردیبهشت)، حداکثر تا 25 خرداد ماه سال جاری اعلام می شود .

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد امین اله بابویی با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی استان مجری برگزاری این آزمون بوده، افزود: نتایج اولیه آزمون با سه برابر ظرفیت پذیرش، حداکثر تا 25 خردادماه سالجاری اعلام و پس از طی مراحل مصاحبه و گزینش تحت پوشش شرکت پیمانکار طرف قرارداد، در محل خدمت خود مشغول به کار خواهند شد .

وی با عنوان این مطلب که داوطلبین مجاز پس از اعلام نتایج می توانند با مراجعه به سایت دانشگاه، از زمان مقرر تشکیل پرونده خود مطلع شوند، اظهارکرد: بالغ بر 3 هزار و 600 داوطلب در این آزمون شرکت نموده که از این تعداد 190 نفر جذب می شود .

بابویی با اشاره به اینکه نتایج نهایی این آزمون، پس از بررسی پرونده و برگزاری مصاحبه تخصصی نیمه دوم مرداد ماه اعلام می شود، تصریح کرد: در این آزمون  یک هزار و 893 شرکت کننده زن و یک هزار و 714 شرکت کننده مرد با هم به رقابت پرداختند .

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی  استان در پایان اضافه کرد: پذیرفته شدگان در 36 رشته اداری، مالی و پشتیبانی، بهداشتی و درمانی پس از گذراندن مراحل مصاحبه و گزینش در واحدهای ستادی، بیمارستان ها و مراکز حاشیه شهر فعالیت خود را آغاز می کنند.


انتهای پیام