• سه شنبه ۲۲ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۷
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 973-6190-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد
  • چاپ

فرماندار:

شهرستان بویراحمد آماده استقبال از گردشگران و مسافران تعطیلات عید فطر است

فرماندار شهرستان بویراحمد گفت: دستگاههای عضو ستاد خدمات سفر شهرستان آماده خدمات رسانی و استقبال از مسافران و گردشگران تعطیلات عید فطر هستند.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد شاهرخ کناری در نشست ستاد خدمات سفر شهرستان بویراحمد که با حضور مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان، شهرداران، بخشداران و اعضای ستاد در محل سالن جلسات فرمانداری بویراحمد برگزار شد، ضمن تبریک پیشاپیش عید فطر افزود: با توجه به تعطیلات پیش رو برنامه ریزی برای استقبال از گردشگران و ارائه تمهیدات لازم جهت ساماندهی طرح محور گردشگری تنگ مهریان و باغات آبشار یاسوج ضروری به نظر می رسد .

وی اظهارکرد: کمیته های چندگانه ستاد خدمات سفر با تعامل و هم افزایی بین دستگاهی آماده خدمت رسانی به مسافران خواهند بود .

رئیس ستادخدمات سفر شهرستان بویراحمد خاطرنشان کرد: یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد همواره به خاطر شرایط خاص اقلیمی و ظرفیت‌های بالای گردشگری مورد استقبال گردشگران قرار گرفته است .

کناری تصریح کرد: بویراحمد بعنوان شهرستان برگزیده در خدمات سفر توسط دستگاه های ذیربط ارزیابی شده است بنابراین انتظار می‌رود با برنامه‌ریزی و ارائه بهترین راهکارها برای خدمات مناسب‌تر به مسافران، همه دستگاه های عضو ستاد خدمات سفر به جد پای کار باشند .

وی از تامین کالاهای اساسی و مورد نیاز تعطیلات و مسافران خبر داد و ادامه داد: گوشت قرمز، برنج، ۱۶۰ تن آرد مازاد مورد نیاز نانوایی ها، ۱۰۰ تن مرغ منجمد کیلویی 6200 تومان برای تعطیلات عید فطر پیش بینی شده است .

فرماندار شهرستان بویراحمد عنوان کرد: یکی از معضلاتی که در سالهای قبل در تعطیلات دامن گیر ستاد خدمات سفر و بخصوص شهرداری می شد بحث سرویس بهداشتی پارک ها بود که امسال با تلاش میراث فرهنگی و گردشگری و شهرداری در این خصوص مشکلی وجود ندارد و اقدامات خوبی صورت گرفته است .

کناری بیان کرد: تعداد ۴۶چشمه بهداشتی به سرویس بهداشتی پارک اسکان یاسوج افزوده شده است .

وی تاکید کرد: تمام خاموشی‌های با برنامه در روز عید فطر لغو خواهد شد و دستگاه‌ها موظف هستند قطعی آب، برق و گاز در روز عید فطر نداشته باشند .

فرماندار شهرستان بویراحمد با بیان اینکه دستگاه‌های خودپرداز کلیه بانکها باید در روز عید فطر آماده به کار باشند، تصریح کرد: همچنین شهرداری‌ها و دهیاری‌ها موظف به پاکسازی معابر و ورودی های شهر یاسوج خواهند بود .

کناری با اشاره به چند نرخی بودن برخی اقلام مورد نیاز، در تعطیلات عید فطر اضافه کرد: ضرورت دارد دستگاه‌های مربوطه اقدامات نظارتی موثرتری در این خصوص داشته باشند.


انتهای پیام