• سه شنبه ۲۲ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 973-1785-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد
  • چاپ

جانشین سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد:

رسانه‌ها فارغ از گرایش سیاسی به توسعه کشور و استان کمک کنند

جانشین سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: رسانه‌های باید فارغ از گرایش سیاسی به توسعه کشور و استان کمک کنند.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد سرهنگ جهانگیر انصاری در نشست صمیمی و برنامه ضیافت افطار با خبرنگاران که به همت روابط عمومی سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور جانشین سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد، افزود: هشت سال دفاع مقدس نکات آموزنده‌ای را به ما آموخت از جمله این که با تعامل و خرد جمعی بسیاری از مشکلات را می‌توان برطرف کرد .

وی اظهارکرد: در هشت سال دفاع مقدس رزمندگان و فرماندهان ما فارغ از بینش‌ها و گرایش‌های سیاسی مجاهدت و ایثار کردند و امروز هم رسانه‌های ما باید با همین دیدگاه به توسعه کشور و استان کمک کنند .

جانشین سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: در کشورهای دیگر هم می‌بینیم که همه جریان‌ها و تفکرات سیاسی به دولت‌های خود برای پویایی اقتصاد تلاش و کمک می‌کنند .

انصاری با بیان این که سپاه متعلق به اقشار مختلف مردم است تصریح کرد: در برنامه‌های سپاه نیز باید همه رسانه‌ها شرکت داشته باشند چرا که سپاه متعلق به همه است .

وی ادامه داد: رسانه‌های این استان از بسیاری استان‌ها کشور فعال‌تر هستند و باید علاوه بر این دیده‌بان همیشه بیدار باشند .

جانشین سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: رسانه‌ها به عنوان دیده‌بان باید مشکلات را رصد کرده و اطلاع رسانی کنند و اگر به موقع خبر دهند دشمن نیز به موقع غافلگیر می‌شود.


انتهای پیام