• سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-7814-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد
  • چاپ

پزشکی قانونی سه شهرستان کهگیلویه و بویراحمد ساختمان ندارند

رئیس پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: مراکز پزشکی قانونی سه شهرستان کهگیلویه، بهمئی و دنا ساختمان ندارند و در مراکز استیجاری مستقر هستند .

به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد "کامروز امینی" در مراسم افتتاح ساختمان پزشکی قانونی یاسوج با بیان اینکه مراکز پزشکی قانونی در شهرستان‌های بویراحمد، گچساران، کهگیلویه، بهمئی و دنا فعال است، افزود: شهرستان‌های چرام، لنده و باشت مراکز پزشکی قانونی ندارند .

وی با بیان اینکه ساختمان مرکز پزشکی قانونی یاسوج سال 91 در زمینی به مساحت 6 هزار متر مربع و با زیربنای 2500 متر مربع کلنگ زنی شد، اظهارکرد: این پروژه به دلیل قصورات پیمانکار مدتی معطل ماند .

رئیس پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اعتبار 50 میلیارد ریالی این پروژه خاطرنشان کرد: به دلیل نیاز جدی به استفاده از این ساختمان سعی کردیم بخش‌های از این مرکز افتتاح و مرود بهره‌برداری قرار بگیرد .

امینی اضافه کرد: انتظار می‌رود مجموعه دولت و متولیان امر نسبت به تبدیل وضعیت کارکنان قراردادی پزشکی قانونی این استان به پیمانی و رسمی اقدام کنند.

به گزارش ایسنا، ساختمان مرکز پزشکی قانونی یاسوج با حضور احمد شجاعی، رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور به صورت رسمی افتتاح و به بهره‌برداری رسید. این ساختمان در زمینی به مساحت ۶ هزار متر مربع و زیربنای ۲۵۰۰ متر شامل بخش‌های مختلف معاینات، آزمایشگاه، سالن تشریح است.


انتهای پیام