• دوشنبه ۲۷ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 971-1284-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد
  • چاپ

تحقق ۹۱ درصدی تخصیص و تزریق نقدینگی اعتبارات نفت کهگیلویه و بویراحمد

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد از تحقق ۹۱ درصدی تخصیص و تزریق نقدینگی اعتبارات نفت به استان خبر داد .

به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد حسن نوروزی در نشست شورای اداری استان افزود: تا روزهای پایانی سال گذشته، اعتبارات نفت با ۷۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان پرداخت ۴۷ درصدی داشت که با تخصیص و تامین بخش دیگری از نقدینگی در روزهای گذشته، این میزان به ۹۱ درصد نقدینگی رسید .

وی با اشاره به تخصیص اعتبارات و بودجه استان در سال گذشته، اظهار کرد: در سال ۹۶ ، در بخش اعتبارات ملی ۷۳ و در حوزه اعتبارات ملی استانی تخصیص ۸۶ درصدی به استان را شاهد بودیم که به نسبت میانگین کشوری میزان تخصیص ها قابل قبول است .

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اعتبارات مناسب هزینه ای در سال گذشته خاطرنشان کرد: این اعتبارات در بخش سایر ۶۷ میلیارد تومان بود که اضافه بر آن نیز ۱۸ میلیارد تومان در پایان سال تخصیص گرفتیم .

نوروزی تصریح کرد: این اعتبارات در حوزه مانده مرخصی بازنشستگان، هزینه های انرژی و موارد دیون پذیر صرف شد .

وی ادامه داد: در همین راستا پاداش پایان خدمت و مانده مرخصی بازنشستگان تابع بودجه استانی تا پایان سال ۹۵ پرداخت شد .

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر جذب اعتبارات هزینه ای توسط دستگاه ها، آخرین مهلت جذب اعتبارات را ۳۱ فروردین ماه عنوان کرد .

نوروزی بیان کرد: همچنین گزارش جذب اعتبارات در بخش های مختلف توسط دستگاه ها در جلسات آتی ارائه خواهد شد .

وی با اشاره به جشنواره شهید رجایی و نحوه ارزشیابی دستگاه ها، اضافه کرد: خوداظهاری دستگاه ها تا ۱۵ ‌اردیبهشت به ستاد مرکزی دستگاه ارائه  شود . ۵۹ دستگاه استان در قالب جشنواره شهید رجایی مورد ارزیابی قرار می گیرند.


انتهای پیام