• یکشنبه ۲۶ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۸
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 971-1286-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد
  • چاپ

رئیس دانشگاه یاسوج:

دانشگاه یاسوج بیشتر از گذشته به همکاری و تعامل با رسانه‌ها نیاز دارد

رئیس دانشگاه یاسوج گفت: دانشگاه یاسوج بیشتر از گذشته به همکاری و تعامل با رسانه‌ها نیاز دارد .

به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد دکتر احمد عریان در نشست عیدانه با خبرنگاران با بیان اینکه درب دانشگاه یاسوج همیشه بر روی خبرنگاران باز است، افزود: دانشگاه یاسوج بیشتر از گذشته به همکاری و تعامل با رسانه‌ها نیاز دارد .

وی با بیان این که درب دانشگاه یاسوج همیشه بر روی خبرنگاران باز است، اظهارکرد: رسانه‌ها با بیان نقاط ضعف و قوت می‌توانند در توسعه دانشگاه در زمینه مختلف از جمله علمی و فرهنگی اثرگذار باشند .

رئیس دانشگاه یاسوج خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم توسعه پیدا کنیم قبل از هر چیز به توسعه فرهنگی نیاز داریم که رسانه ها می توانند نقش مهمی در این زمینه داشته باشند.

عریان تصریح کرد: جناح بندی‌های سیاسی تاکنون جواب نداده که باید برخی مسائل حاشیه ای را کنار بگذاریم و به جای به هم پریدن‌ها برای توسعه استان تلاش کنیم تا در وضعیت بهتری قرار بگیریم .

وی با بیان این که بسیاری از کشورها مثل ژاپن معادنی مثل ما ندارند ادامه داد: آن‌ها وقت خود را روی مغز مردم خود گذاشته‌اند که این گونه توسعه پیدا کرده‌اند .

رئیس دانشگاه یاسوج با بیان این که قدری از خبرنگاران رسانه ها گلایه‌مند هستم، اضافه کرد: در حدود ۵۰ روز که این جا هستم ارتباطات شما با ما بسیار کم است و می‌خواهم که ارتباط خود را با دانشگاه یاسوج بیشتر کنید چراکه اعتقاد دارم در کنار و سایه رسانه ها می توانیم بهتر توسعه یابیم و کارها را اطلاع رسانی کرد.


انتهای پیام