• یکشنبه ۲۶ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-4114-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد
  • چاپ

دادستان عمومی و انقلاب یاسوج:

استفاده ازظرفیت های قانونی برای خدمات رسانی بهتر دستگاه ها

دادستان عمومی و انقلاب یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: دستگاه قضایی از تمام ظرفیت های قانونی برای کمک به خدمات رسانی مناسب و بهتر دستگاه های متولی به مردم استفاده می کند .

به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد مهرداد کرمی در دیدار با مدیرعامل آبفار استان افزود: در راستای تحقق ارائه خدمات ایده آل و مناسب دستگاه های خدمات رسان به مردم، دستگاه قضایی حمایت و همکاری لازم را انجام می دهد .

وی اظهارکرد: با تمام توان از دستگاه هایی که در چارچوب قانون به ارائه خدمات به مردم می پردازند، حمایت می کنیم و با هر مانعی که بخواهد عملیات های خدمات رسانی به مردم را با خلل و مشکل روبه رو کند به شکل قانونی مقابله و برخورد می کنیم .

دادستان عمومی و انقلاب یاسوج خاطرنشان کرد: با توجه به کاهش بارندگی ها و افت منابع، مشکلاتی در زمینه تامین آب مناطق مختلف به وجود می آید .

کرمی تصریح کرد: باید آبفار استان به رفع مشکلات آبی مناطق هدف توجه جدی داشته باشد و تامین نیاز آبی نیز ضروری است .

وی بر صرفه جویی در استفاده از آب تاکید کرد و ادامه داد: صرفه جویی مسئولین و مردم در استفاده از این ماده ارزشمند مورد تاکید است .

دادستان عمومی و انقلاب یاسوج با بیان اینکه آبفار استان از جمله دستگاه های بدون مشکل استان است، اضافه کرد: در برخی موارد خواسته ها و نقد هایی در برخی روستاها وجود دارد که باید پاسخ مناسب در راستای رفع دغدغه ها و مشکلات داده شود.

انتهای پیام