• سه شنبه ۲۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9612-1984-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد
  • چاپ

استاندار کهگیلویه و بویراحمد:

تنظیم و کنترل بیش از پیش بازار در ایام تعطیلات ضروری است

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: تنظیم و کنترل بیش از پیش بازار در ایام تعطیلات ضروری است .

به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد علی محمد احمدی در نشست ستاد خدمات سفر استان افزود: بحث قیمت ها بسیار مهم است و نظارت بر قیمت ها نیز مورد تاکید است و شبکه عرضه نیز باید کارآمد باشد .

وی با اشاره به اهمیت فعالیت عابر بانک ها در ایام نوروز، اظهار کرد: باید در کل استان بانک ها به شکل فعال پای کار باشند و خودپردازها با تمام توان به خدمات دهی بپردازند .

استاندار کهگیلویه و بویراحمد بر پوشش امدادی و اطلاع رسانی در نقاط حادثه خیز استان تاکید و خاطرنشان کرد: همچنین تامین امنیت محل اسکان مسافران ضروری است .

احمدی با تاکید بر نظارت به حوزه اسکان در مدارس و مهمانسراهای دولتی، تصریح کرد: اسکان در این حوزه باید قانونی و با در نظر گرفتن پوشش جامعه هدف باشد .

وی با اشاره به اهمیت نشاط بخشی در ایام نوروز ادامه داد: با رعایت آداب اجتماعی و احترام جانباختگان سانحه سقوط هواپیما، به شکل متعارف و متوازن تزریق نشاط و امید در نوروز اجرایی شود .

استاندار کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: همچنین برخورد مطلوب با گردشگران در استان ضروری است و باید سعی شود که در باب اداری و اجتماعی مروج روحیه تکریم و مهمان نوازی باشیم و برای مردم استان و گردشگران فضای خوب فراهم کنیم.


انتهای پیام