• سه شنبه ۲۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-9714-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد
  • چاپ

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد:

خط قرمز پلیس در چهارشنبه آخر سال اخلال در امنیت مردم است

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: خط قرمز پلیس در چهارشنبه آخر سال اخلال در امنیت مردم است و در این زمینه با هیچ کس تعارف نداریم .

به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد سردار مهدی انصاری در نشست خبری با اشاره به چهارشنبه آخر سال افزود: در این حوزه، در راستای آگاهی بخشی به جامعه اقدامات لازم انجام شده است .

وی بیان کرد: نیروهای پلیس در قالب گشت های محسوس و نامحسوس برای برخورد با مخلان امنیت در چهارشنبه آخرسال حضور خواهند داشت. با هماهنگی های صورت گرفته با بسیج، نیروهای امدادی، سپاه و دستگاه قضایی آمادگی کامل داریم .

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: در تامین امنیت با کسی تعارف نداریم و ان شاء الله کوتاهترین چهارشنبه سوری را امسال خواهیم داشت .

انصاری بر جلوگیری از تجمعات غیر قانونی در چهارشنبه آخرسال تاکید داریم و اجازه نمی دهیم از چنین برنامه های برای برهم زدن امنیت جامعه استفاده شود .

وی از کشف 218هزار عدد انواع مواد محترقه توسط نیروی انتظامی طی یک ماه  اخیر خبر داد و تصریح کرد: بازدید از ۵۰۰ واحد صنفی در این راستا عملیاتی و 16 واحد صنفی با هماهنگی با مراجع قضایی نیز پلمب شد. این میزان مواد محترقه کشف شده نسبت به سال گذشته افزایش داشته است .

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: نیروهای انتظامی در مکان های هدفگذاری شده حضور خواهند داشت و بلوک بندی نیرو نیز عملیاتی می شود .

انصاری عنوان کرد: نوجوانان و جوانان بیشتر در چهارشنبه آخرسال حضور دارند که در این رابطه با حضور در مدارس و دانشگاهها اقدامات پیشگیرانه، آموزشی و آگاهی بخشی لازم صورت گرفت .

وی اضافه کرد: جایگاههای سوخت از فروش و عرضه سوخت بصورت گالونی و فله ای خودداری کنند.


انتهای پیام