• سه شنبه ۱۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-3414-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد
  • چاپ

کشف و ضبط 3900کیلوگرم مواد مخدر در کهگیلویه و بویراحمد

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 3900کیلوگرم انواع مواد مخدر از ابتدای سالجاری تاکنون در سطح استان کشف و ضبط شد.

سردار مهدی انصاری در جمع خبرنگاران افزود: طی یک هفته اخیر با تلاش ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و همکاری شهرستانهای گچساران و دنا موفق به شناسایی و انهدام سه باند تهیه و توزیع مواد مخدر شدند.

وی بیان کرد: در این راستا 572کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: در این رابطه 10 نفر قاچاقچی دستگیر و 7 دستگاه خودرو حامل مواد مخدر توقیف شد.

انصاری تصریح کرد: از ابتدای سالجاری تاکنون با زحمات شبانه روزی مجموعه انتظامی استان بویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر بخصوص شهرستانهای بویراحمد، دنا و گچساران موفق به کشف و ضبط 3900کیلوگرم انواع مواد مخدر شده ایم.

وی ادامه داد: میزان مواد مخدر کشف شده طی سالجاری نسبت به مدت مشابه سال قبل 18درصد افزایش نشان می دهد.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: بیشترین میزان مواد مخدر کشف شده از ابتدای سالجاری تاکنون در استان از نوع تریاک با بیش از 3350کیلوگرم بوده است.

انصاری از عزم جدی نیروی انتظامی در مبارزه با مواد مخدر به عنوان زمینه ساز بسیاری از جرایم خبر داد و گفت: همکاری و هماهنگی تمامی دستگاه ها در راستای تحقق اهداف مبارزه با مواد مخدر ضروری است .

وی افزود: این همکاری برای افراد قانونمند امیدوار کننده است و باعث ترس بزهکاران و خلافکاران می شود .

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد بر آگاه سازی جامعه نسبت به آسیب های اجتماعی تاکید و تصریح کرد: همچنین نقش مردم در اطلاع رسانی به نیروی انتظامی در راستای افزایش امنیت محسوس است .

انصاری عنوان کرد: مردم می توانند با اطلاع رسانی به پلیس نسبت به اقداماتی که در این حوزه انجام می شود، یارگیر پلیس در برقراری امنیت و مبارزه با مواد مخدر باشند .

وی از اجرای طرح های پاکسازی در مناطق مختلف شهرها و روستاهای استان خبر داد و اضافه کرد: این طرح ها در مدت زمان باقیمانده از سال نیز با قوت و توان بیشتری ادامه خواهد یافت.


انتهای پیام