• دوشنبه ۱۱ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۸
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9610-3590-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد
  • چاپ

سرپرست فرمانداری شهرستان بویراحمد معرفی شد + تصاویر

طی آیینی با حضور مسئولان و مردم سرپرست جدید فرمانداری شهرستان بویراحمد معرفی شد.

به گزارش ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد «شاهرخ کناری»، سرپرست جدید فرمانداری شهرستان بویراحمد گفت: سوگند یاد می کنم که این مسئولیت را جز برای خدمت نپذیرفته ام.

وی افزود: می دانم فاصله این معارفه تا تودیع به اندازه چشم برهم زدنی بیش نیست امیدوارم روز یکه یان مسئولیت و امانت را به فرد دیگری واگذار می کنم در پیشگاه مردم و خداوند سربلند و رو سفید باشم.

کناری بیان کرد: دست یاری به سمت همه نخبگان، اهل قلم، فرهیختگان، علما، دانشگاهیان، احزاب، ائمه جمعه و جماعات برای اعتلای شهرستان بویراحمد که پیشانی استان کهگیلویه و بویراحمد است، دراز می کنم.

سرپرست فرمانداری بویراحمد خاطرنشان کرد: شهرستان بویراحمد، شهر یاسوج مهاجر پذیرترین شهر ایران را در خود دارد و این شهر متعلق به همه مردم استان است. سالانه برابر تعداد دانش آموزان یک شهرستان بر دانش آموزان این شهرستان اضافه می شود که باید همه در توسعه و اعتلای این شهرستان بکوشیم.

کناری اضافه کرد: ملزم بودن به سیاستهای دولت تدبیر و امید، تمرکز بر وظیفه کاری، تکیه داشتن به کلام، محیط و برخورد فاخر، متکی به اصل مشورت، دروغ نگفتن به مردم، مبارزه با فساد بخصوص فساد اداری و تلاش برای ترویج معنویت و اخلاق، نداشتن ذهنیت نسبت به هیچ کسی و داشتن دغدغه اشتغال، تعامل به همکاری با نهادهای مختلف را از مهمترین برنامه های خود عنوان کرد.

همچنین سید محمد کاظم نظری، فرماندار سابق شهرستان بویراحمد نیز در این مراسم گفت: پیشرفت‌های خوب و مثبت در حوزه‌های راه‌های روستایی، جاده‌های بین شهری، کانال‌های آبیاری کشاورزی و پروژه‌های کشاورزی طی این مدت در شهرستان بویراحمد شاهد بودیم .

وی از آیت‌الله ملک‌حسینی نماینده ولی فقیه در استان، دهیاران، شوراهای اسلامی، نیروهای انتظامی و نظامی و امنیتی و همه مسئولان استان قدردانی کرد .

نظری اضافه کرد: بدون کمترین نگرانی این جایگاه را به دلیل تجارب خوبی که آقای کناری در وزارت کشور و حوزه اجرایی دارد، واگذار می‌کنم. و حقیقتاً از اینکه آقای کناری به عنوان فرماندار بویراحمد انتخاب شد، بسیار خوشحال هستم.

به گزارش ایسنا، در این آیین از خدمات «سید محمد کاظم نظری» فرماندار سابق بویراحمد تقدیر و شاهرخ کناری بعنوان سرپرست فرمانداری بویراحمد معرفی شد. «شاهرخ کناری» دارای مدرک دکترای مدیریت بوده و مسئولیت‌هایی از جمله معاونت برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری بویراحمد و مدیرکل پدافند غیرعامل استان را در کارنامه خود دارد .

«سید محمد کاظم نظری» پیش از این بعنوان معاون جدید سیاسی و امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد.


انتهای پیام