• دوشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۲
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9711-12790-5
  • خبرنگار : 65002
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

/چهل سالگی انقلاب اسلامی/

مردم ایران با اقتدار پای آرمانهای انقلاب اسلامی و دفاع ازخون شهداء ایستاده اند

یک عضو ستاد نیروهای مسلح کشور گفت: مردم ما نشان دادند تا آخرین قطره خون خود مردانه و با اقتدار پای آرمانهای انقلاب اسلامی و دفاع از خون شهداء ایستاده اند.

به گزارش خبرنگار ایسنا، منطقه کهگیلویه و بویراحمد "سردار رحیم لیالی " در راهپیمایی روز 22 بهمن ماه گچساران افزود: با وجود همه ناباوری‌ها و تمامی تلاش‌هایی كه در سطح بین‌‌المللی برای حفظ رژیم شاه و جلوگیری از موفقیت امام خمینی به عمل آمد، انقلاب اسلامی در روز 22 بهمن پیروزشد.

وی بیان کرد: هضتی كه امام خمینی پرچمدار و پایه‌گذار آن بود، توانست در روز 22 بهمن غبار از چهره اسلام زدوده و سیمای حقیقی آن را پس از 14 قرن به جهان تشنه عدالت بنمایاند.

این عضو ستاد نیروهای مسلح کشور تصریح کرد: این حادثه بزرگ قرن از یك سو معادلات سیاسی استكبار را در ادامه سیاست سلطه و تقسیم استعماری جهان بر هم زد و از سوی دیگر یكی از استوارترین رژیم‌های وابسته را ریشه كن ساخت.

لیالی عنوان کرد: درخت انقلاب اسلامی ایران به 40 سالگی رسیده و ریشه های آن عمیق و تنومند است.

وی ادامه داد: در این مدت انقلاب اسلامی همه گونه فشار و تحریم و دسیسه ها را تا کنون با تدابیر رهبر فرزانه انقلاب و وحدت و اتحاد و یکپارچگی مردم و ولایتمداری آنها با سربلندی پشت سر گذشاته است.

این عضو ستاد نیروهای مسلح کشور خاطرنشان کرد: مردم ایران اسلامی تا کنون شهیدان بسیاری را در راه انقلاب اسلامی تقدیم کرده اند و اجازه نخواهند داد تا خون این عزیزان پایمال شود.

لیالی بیان کرد: دشمنان ایران اسلامی همواره در حال اجرای نقشه های شوم جدید خود علیه ملت و نظام هستند تا به نظام جمهوری اسلامی ضربه وارد کنند ولی با هوشیاری وتدابیر رهبر انقلاب اسلامی و بصیرت مردم نقشه های انها خنثی شده است.

وی افزود: از 8 سال جنگ تحمیلی گرفته که ایران اسلامی با دست خالی و اتکا بر پشتکار و جانفشانی مردم مردانه مقابل قدرت های برتر جهان ایستاد تا اکنون که تحریم های آمریکا علیه ما اجرا شده است.

این عضو ستاد نیروهای مسلح کشور ادامه داد: مردم ما نشان دادند تا آخرین قطره خون خود مردانه و با اقتدار پای آرمانهای انقلاب اسلامی و خون شهداء ایستاده اند.

لیالی بیان کرد: دشمنان ایران اسلامی بدانند که هیچگاه نخواهند توانست با حربه های مختلف اتحاد و ولایتمداری مردم ما را خدشه دار کنند.

وی اضافه کرد:  نسل جوان ما که جنگ تحمیلی را به چشم خود ندیدند به خوبی با فرهنگ ایثار و شهادت و ولایتمداری آشنا هستند.

به گزارش ایسنا، مراسم راهپیمایی 22 بهمن ماه با حضور اقشار مختلف مردم شهید پرور گچساران در زیر باران شدید برگزار شد و مردم ولایتمدار گچساران با تجمع در مصلی این شهرستان تنفر و خشم خود را علیه آمریکا و هم پیمانانش نشان دادند.

|

|


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: