• پنجشنبه ۲۴ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۹
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 973-2387-5
  • خبرنگار : 65001
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه کهگيلويه و بويراحمد

تمهیدات شبکه دنا برای پخش مسابقات جام جهانی فوتبال

مدیرکل صداوسیمای استان کهگیلویه و بویراحمد از برنامه ریزی و در نظر گرفتن تمهیدات گسترده شبکه دنا برای پخش با کیفیت بازی های جام جهانی فوتبال 2018 روسیه خبر داد .

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد "یوسف افشارنیا" با بیان اینکه امکان پخش مستقیم همه بازی های جام جهانی فوتبال توسط صدا و سیمای استان از شبکه های 3 و ورزش به طور زنده وجود دارد، گفت: همکاران فنی این مرکز برای اینکه مخاطبان بازی های جام جهانی فوتبال را با صدا و تصویر با کیفیت بالا و مناسب از این دو شبکه دریافت کنند از ماهها قبل به افزایش پوشش و ایمن سازی سیگنال رسانی از طریق خطوط ماهواره ای و زمینی اقدام کردند .

وی از نصب و راه اندازی 15 ایستگاه فرستنده دیجیتال تلویزیونی در نقاط مختلف استان پیش از آغاز این بازی ها خبر داد و افزود: با نصب و راه اندازی این ایستگاه ها 99 درصد از جمعیت استان از مزایای شبکه های دیجیتال بهره مند می شوند .

مدیرکل صداوسیمای استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد : روستاهای دارای جمعیت کم که در نقاط کور مستقر هستند هم از طریق فرستنده های آنالوگ می توانند بازی های جام جهانی فوتبال را دریافت و تماشا کنند .

افشار نیا از مردم استان خواست چنانچه در دریافت صدا و تصویر شبکه های تلویزیونی مستقر در محل سکونت خود با مشکلی مواجه شدند مراتب را از طریق سامانه 162 و یا از طریق شماره تلفن 31162000 روابط عمومی این مرکز اطلاع دهند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: